Вишиванки: модна річ для українського чоловіка – Суспільство

Вишиванки: модна річ для українського чоловіка - Суспільство

Вишиванки вже давно зайняли почесні місця у шафах українців. Все частіше вони становляться елементами повсякденного одягу жінок та чоловіків, одразу акцентуючи на себе увагу оточення. Вишиванки вже перетнули межу суто традиційного одягу, став сучасною стильною річчю.

Не тільки жінки оцінили, як вишиванка може легко зробити яскравим і навіть вишуканим практично будь-який образ. Чоловіки теж звернули увагу на вишиті сорочки, які додають образу патріотичності та мужності. Мова йде про суто чоловічі орнаменти вишиванок, в яких закодовані символи сили, мужності, продовження роду. Тому дорікання, що на вишиванках відображені тільки різноманітні квіточки та хрестики, що більше пасують дівчатам та жінкам, недоречні.

Вишиванки виготовляються з різних тканин – льон, бавовна, трикотаж, віскоза. Кожна чоловіча вишиванка має свій унікальний орнамент та буде пасувати кожному. Зараз вишиванки надягають навіть під класичні костюми, але частіше чоловіки носять їх разом із джинсами й штанами-карго, не є виключенням навіть шорти. Вишиванка не потребує ніякого специфічного взуття (якщо тільки за бажанням), вона має чудовий вигляд як з туфлями-мокасинами, так і з кросівками, і з багатьма видами класичного взуття.

Також чоловічі вишиванки представлені у багатої кольоровій гамі – від традиційно білих, сірих та чорних до бежевих, зелених, коричневих та навіть кольору хакі, який зараз є найпопулярнішим в українських чоловіків.

«Фліс» на всі випадки життя

Спортивний костюм на флісовій підкладці – зараз це універсальний одяг на всі випадки нашого бурхливого життя. Це друг, який завжди під рукою, такий костюм не соромно носити на прогулянці або на активному відпочинку, вдягти, якщо немає часу обирати щось серед светрів, курток та штанів.

Флісові костюми зручні та міцні, вони не сковують рухи та не висять мішком. Для чоловіків це дуже важливо, щоб одяг був максимально комфортним. А чоловічий спортивний костюм на флісі чоловічий може бути не тільки зручним, а ще й дуже красивим. Він вироблений у строгих чоловічих кольорах, не помітний, але при тому виділяється з натовпу дешевих аналогів своєю якістю, функціональністю, красою.

Завдяки особливостям фліса такі костюми не перетворюються в обвислі домашні «спортивки», в яких можна тільки винести сміття вночі. Тому що фліс:

не вицвітає; не розтягується після частого прання та дуже швидко висихає; не накопичує вологу; дуже легкий за вагою; приємний на дотик; захищає від вітру; має гарні теплоізоляційні властивості.

Чоловіки традиційно полюбляють надягати спортивні костюми у будь-якому випадку, але зараз виробляються такі моделі флісових комплектів, які виглядають майже не як класична піджачна пара. Тому жінкам не варто ображатися, що коханий знов натягнув улюблений «фліс» для візиту до мами, – зате він виглядає дуже спортивно, красиво та йому не холодно. А що може бути важливіше за здоров’я?..

Джерело