Вірні ознаки проклятої квартири, на що звернути увагу

Переїзд неминучий.

Люди, що володіють гострою інтуїцією, часто можуть відчути незрозумілий дискомфорт у деяких будинках. Дивне відчуття, ніби щось не так, може бути першим сигналом того, що квартира проклята або оточена негативною енергією. У статті ми розглянемо шість вірних ознак проклятої квартири, які допоможуть вам розпізнати такі місця й ухвалити рішення, чи варто вам залишатися там, чи краще виїхати, інформує Ukr.Media.

Всюди нитки

Нерідко після попередніх мешканців можна виявити дивні атрибути, такі як нитки, розвішані на дзеркалах або між віконними рамами. Ці нитки можуть бути частиною обрядів або наговорів, призначених для захисту від злих духів. Виявлення таких артефактів свідчить про те, що в минулому щось незвичайне відбувалося в цій квартирі, і вона може заслуговувати на увагу.

Висять іконки або хрести

Наявність безлічі релігійних символів, таких як іконки або хрести, може свідчити про спробу попередніх мешканців захиститися від негативної енергії. Хоча це може бути звичайною практикою для віруючих людей, надлишок таких символів може бути ознакою того, що в будинку щось незвичайне.

Часто нападає сонливість і болить голова

Виявлення амулетів, таких як "ловець снів", може свідчити про спробу мешканців захиститися від злих духів і хвороб. Якщо ви зіткнулися з постійною втомою, головним болем і безсонням після переїзду, це може бути ознакою негативної енергії у квартирі.

Почалися сварки

Якщо до переїзду в нову квартиру у вашій родині панував мир і порядок, а після переїзду ви почали помічати часті чвари навіть із найпоширеніших побутових тем, це може бути ознакою того, що у квартирі щось не в порядку.

Постійні поломки

Якщо у квартирі часто відбуваються поломки техніки та комунікацій, це може бути результатом негативної енергії, яка негативно впливає на навколишній простір.

Весь час з'являються комахи

Постійна поява комах, таких як таргани або клопи, може бути ознакою псування або негативної енергії у квартирі. Найкраще звернути увагу на думку сусідів, оскільки вони можуть мати досвід із подібними проблемами.

Джерело