Вірастюк офіційно розлучився і вперше показав фото молодої коханої – Суспільство

Вірастюк офіційно розлучився і вперше показав фото молодої коханої  - Суспільство

Фото: instagram.com/vasylvirastyuk

Відомий український спортсмен, стронгмен і нардеп Василь Вірастюк заявив, що після тривалого шлюборозлучного процесу він нарешті став офіційно вільною людиною. При цьому він вперше показав свою нову обраницю, з якою у стосунках уже більше року. Її фотографію Вірастюк опублікував у своїх соцмережах.

– Я у стосунках, – написав він. – Сьогодні я вже можу говорити та писати про це відкрито. Закінчився безкінечний судовий процес, який тривав ще з жовтня 2022 року. Ще 10 травня Печерський суд м. Києва ухвалив остаточне рішення щодо розлучення, і за 30 календарних днів, а саме 11 червня рішення набирає чинності.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Василь Вірастюк (@vasylvirastyuk)

За словами 50-річного Вірастюка, у травні 2024 року він офіційно розлучився з другою дружиною, а тому може більше не приховувати Ірину. Дівчина молодша за Вірастюка на 11 років, минулого року вона народила йому четвертого сина Володимира.

На опублікованій фотографії обличчя дівчини видно лише частково, його прикриває сам Вірастюк, обіймаючи її. На картинці зірка вирішив показати лише очі Ірини, а решту обличчя прикрив рукою, обіймаючи подругу.

У квітні Вірастюк розповів в інтерв’ю “Слава+”, що з Іриною познайомився  випадково у 2019 році в Івано-Франківську, коли вона підійшла до стронгмена і попросила сфотографуватися. Вірастюк зізнався, що саме з цією жінкою він зрадив колишній дружині Інні, коли та поїхала за кордон після повномасштабного вторгнення. Вірастюк був одружений двічі. З 2003-го по 2006 рік він був одружений зі спортсменкою Світланою Забіякою. Вона трагічно загинула під час сходження лавини у Туреччині. Від першої дружини Вірастюк має сина Адама. З 2007-го по 2023 рік перебував у шлюбі з фармацевтом Інною, яка народила йому двох синів. У вересні Вірастюк заявив, що розлучається із дружиною після 15 років шлюбу.
Джерело