Вікторія Бекхем показала сімейне відео з нагоди дня народження молодшого сина

У родинному колі для Круза заспівали батько, найстарший брат і сестра.

20 лютого старшим став молодший син Девіда та Вікторії Бекхемів. Крузу виповнилося 19. Сім'я привітала винуватця свята.

Вікторія Бекхем виклала у блозі ролик, у якому зафіксовано її чоловіка та дітей. Девід Бекхем, найстарший брат Бруклін та сестра Харпер продемонстрували вокальні здібності для Круза, інформує Ukr.Media.

"Щасливого дня народження, Крузі! Цілую. Ми всі дуже тебе любимо і пишаємося тим, яким неймовірним молодим чоловіком ти став. Милим, добрим і неймовірно талановитим. Світ — це твоя устриця, візьміть її, Круз Бекхем", — написала екс-учасниця. Spice Girls і додала емодзі у вигляді торта та повітряної кульки.

Тим часом батько виклав знімок, де тримає ще маленького Круза на руках.

"Щасливого дня народження, мій маленький чоловік. З найсміливішим і найдобрішим серцем залишайся ти, продовжуй вірити у свою мрію і працювати так само старанно, як ти це і робиш. Ми дуже тебе любимо, Крузе, і так пишаємось тобою", — підписав кадр футболіст на пенсії, додавши червоне серце і посилання на членів сім'ї інстаграм-сторінки.

Круз — наймолодший син Бекхемів. Він 2005 року народження. Хлопець має братів Брукліна (1999) та Ромео (2002). Тим часом наймолодшим членом родини є сестра Харпер (2011).

Джерело