Викрито міжрегіональну мережу коригувальників ворожого вогню по техніці та підрозділах ЗСУ | Кримінальні новини

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури п’ятьом жителям Донеччини, Запоріжжя та Одещини повідомлено про підозру в державній зраді. За даними слідства, у жовтні 2023 року двоє чоловіків та троє жінок через проросійські переконання погодилися на співпрацю з представником фсб рф. 

Жителі міст Краматорська і Покровська розкривали місця розташування особового складу Збройних Сил України. Те ж робив і колишній керівник комунального підприємства з м. Добропілля, який у вигляді текстових повідомлень й скриншотів з Google-maps передавав дані про переміщення й напрямки руху української військової техніки. 

Ще одна підозрювана – краматорчанка збирала інформацію самотужки, виїжджаючи до міста за наказом куратора. Її «колега» з м. Запоріжжя відмічала уражені об’єкти, фіксуючи результати роботи окупантів по населеному пункту та кількість жертв внаслідок ударів.

Інший агент – житель м. Рені Одеської області розповідав про надходження пікапів, які призначалися для потреб ЗСУ. Також чоловік встиг щонайменше тричі передати дані щодо пересування техніки та особового складу української армії.

Наразі всім пʼятьом обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

За матеріалами Донецької обласної прокуратури