Викладача Львівського політеху, який показував порно під час тестів, виправдали – Суспільство

Викладача Львівського політеху, який показував порно під час тестів, виправдали  - Суспільство

Фото: facebook.com/lvivpolytechnic

Галицький райсуд Львова визнав невинним викладача Національного університету “Львівська політехніка” Дмитра Зербіна, який показував студентам порнографічні зображення під час тестування з дискретної математики. Про це йдеться у рішенні суду.

– Хоча певні аспекти програми можуть справляти враження шкідливості, сама програма не вважається шкідливою. Викладач стверджує, що він не розповсюджував програму та використовував її виключно для оцінки знань студентів, – йдеться у рішенні суду.

Суд визнав Зербіна невинним, спираючись на результат повторної експертизи, яка підтвердила безпеку програми для тестування та наявність функцій перемикання уваги та зняття напруги.

Про інцидент стало відомо у грудні 2020 року, після чого в університеті було створено комісію для розслідування. Зербіна тимчасово усунули від викладання, а комісія винесла йому догану за використання неапробованих матеріалів. Поліція спочатку кваліфікувала відео, показане студентам, як “шкідливе програмне забезпечення”.

Зербін заперечував провину, стверджуючи, що його програма була розроблена для підсумкового тестування та призначена для запобігання доступу студентів до сторонніх програм.

Студенти підтвердили, що не помітили шкідливості програми під час її запуску, і антивірусні програми на їхніх ноутбуках не попереджали про можливу загрозу.

2 січня внаслідок ракетного удару по Києву загинула доктор біологічних наук Людмила Шевцова. 22 серпня колишнього викладача педуніверситету у Києві запідозрили у вербуванні корегувальників.

Викладача Львівського політеху, який показував порно під час тестів, виправдали  - Суспільство

Джерело