Вийшла серія перших міжнародних марок, присвячених Тарасу Шевченку – Суспільство

Вийшла серія перших міжнародних марок, присвячених Тарасу Шевченку - Суспільство

Фото: mcip.gov.ua

До 210-х роковин від дня народження Тараса Шевченка Укрпошта у співпраці з Посольством Киргизстану випустила першу міжнародну марку, присвячену знаменитому українському поетові. Вона отримала назву ” Тарас Шевченко об’єднує народи”, розповіли в Мінкульті.

– Сьогодні визначальна подія – день народження великого Кобзаря Тараса Шевченка. І завдяки спільним зусиллям ми втілили цей проект. Його головна ідея – привернути увагу суспільства до того, що в кожній країні люди мають цікавитись літературою, мистецтвом. У цей скрутний час ми маємо звертати увагу на культуру, – заявив посол Киргизької Республіки в Україні Ідріс Кадиркулов.

Представлений лист містить шість марок із репродукціями картин Шевченка. Зокрема, представлено його автопортрет, роботи “Киргиз”, “Киргизка” та “Днівка експедиційного транспорту у степу”. Аркуш є у реєстрі Укрпошти. Вартість його складає 500 гривень.

Укрпошта 2 лютого відзначила свій ювілей і на честь цієї події компанія випустила нову поштову марку, присвячену подвигам своїх співробітників під час війни. 22 січня Укрпошта представила набір марок, присвячених гербам міст України, випущених у період із 2017 по 2022 рік.
Джерело