Відома порноакторка зі Львова збирає на допомогу пораненим українським бійцям: До справи залучаємо навіть сексшоп – Суспільство

Відома порноакторка зі Львова збирає на допомогу пораненим українським бійцям: До справи залучаємо навіть сексшоп - Суспільство

Фото: tsn.ua

Популярна українська порноакторка Юлія Сенюк, більше відома за сценічним псевдонімом Джозефін Джексон, волонтерить та підтримує поранених бійців. Вона закупила та вже передала на фронт кілька автівок. Крім того, з середини січня дівчина долучилася до занять із реабілітації поранених бійців у воді, пише ТСН.

Вона навідує в одному із санаторіїв важкопоранених військових із високими ампутаціями. За даними реабілітологів,  такі зустрічі йдуть бійцям на користь.

– Всі були задоволені, але потім, коли прийшли на наступне тренування, то вже запитали: а де Юля? Це їх якось мотивує, – каже фізичний терапевт Дмитро Ткаченко.

Наймолодшим підопічним центру є 23-річний Олександр, який на війні втратив обидві ноги. Це сталося у травні 2023-го на Донеччині. З їхньої родини на війну пішли всі чоловіки.  

– Тата списали за станом здоров’я, у нього два інсульти на війні було, а брат залишився служити. Я знову (в перший раз його не взяли – ред.) звернувся до воєнкомату: “Ну візьміть мене движувати!” Це не ми зайшли на їхню землю, а вони зайшли, – розповідає військовослужбовець ЗСУ Олександр Толоченко.

Кожен із бійців тут має тяжке поранення та високу ампутацію або навіть кілька. І традиційне протезування їм не підходить. Операції дорогі, а держава їх не покриває. Сенюк сподівається зібрати частину суми через своїх підписників. До благодійної справи залучає навіть сексшоп.

– Ми вирішили зібрати один мільйон гривень на протезування цим хлопцям. Робимо розіграш, де буде розігруватися 60 преміальних іграшок 18+, – розповіла Юлія.

Юлія Сенюк, вона ж Джозефін Джексон – найпопулярніша українська порноакторка. Їй 29 років. Живе у Львові, працює за кордоном. Входить до топ-100 на одному з найвідоміших у світі порносайтів, а відео з її участю мають 200 мільйонів переглядів.

Раніше журналіст Коротко про поспілкувався з сестрою  бійця, яка зібрала гроші на дрон, стоячи в мороз боса та в закривавленій вишиванці на бульварі Вінниці.  Також ми розказували про Анастасію Соху з Івано-Франківська, яка самотужки навчилась робити багаторазові грілки для ЗСУ. 
Джерело