Відключатимуть світло у Києві, ймовірно, навіть у сірих зонах, – ДТЕК – Суспільство

Відключатимуть світло у Києві, ймовірно, навіть у сірих зонах, - ДТЕК - Суспільство

Фото: facebook.com/dtekkem

У вівторок, 4 червня, у Києві відключення світла, ймовірно, відбуватиметься і в період дії так званих “сірих” графіків. Про це повідомляє “ДТЕК Київські електромережі”.

– За розпорядженням НЕК “Укренерго”, завтра, 4 червня, по всій території України діятимуть обмеження на електроспоживання з 00:00 до 24:00. Також “Укренерго” прогнозується збільшення дефіциту. Причина – зростання обсягів споживання через спеку та зменшення імпорту, – нагадали у компанії.

У ДПЕК уточнили, що Києву на завтра виділено ліміти, яких вистачить на 74% потреб. Тому протягом доби діятимуть графіки стабілізаційних відключень. Однак, якщо дефіцит зростатиме, то доведеться застосовувати відключення у світло-сірій зоні графіків теж. А тому громадян просять обмежити використання електрики, щоб зменшити кількість та тривалість відключень.

Тим часом на Дніпропетровщині у вівторок, 4 червня, відключення світла не прогнозуються. Доведені “Укренерго” ліміти дозволяють не застосовувати на Дніпропетровщині графіки відключень. Ситуація залишається вкрай важкою. Споживайте світло економно, будь ласка, зазначили у ДПЕК.

У вівторок, 4 червня, в Україні протягом усього дня та в усіх регіонах діятимуть ліміти споживання електроенергії. 14 травня Україна повернулася до графіків відключень світла через ракетні удари Росії з 22 березня по 8 травня. Під час цих атак було пошкоджено все більші теплові та гідроелектростанції країни.
Джерело