«Ви не сховаєтеся від шторму емоцій»: прогноз для всіх знаків Зодіаку на Повний місяць у Скорпіоні 23 квітня

Чому треба готуватися до бурі у почуттях і чому від них не варто ховатися.

Водяна стихія накриває! І річ не тільки в тому, що по всьому світу йдуть тривалі зливи і відбуваються потопи, а в тому, що внутрішні ландшафти душ людей проходять певні цунамі. Ось саме це станеться 23 квітня в Повню в Скорпіоні, яка, як і личить цьому чутливому знаку, накриє всіх нас справжньою емоційною хвилею, інформує Ukr.Media.

Суть у тому, що кожен Повний місяць є своєрідним підсумком, коли на поверхню виходить те, що довгий час було приховано. Ми постійно знаходимося в якихось процесах, проживаючи певні цикли на роботі, у відносинах, а також у розумінні самих себе. Повня — це можливість побачити все таким, як воно є, а знак Скорпіон робить розуміння глибоким, адже сам знак є водним та інтровертним, жіночим.

5 особливостей Повного місяця у Скорпіоні 23 квітня

1. Подія відбувається в 5 градусі Скорпіона, диспозитор Повного місяця — Плутон — стоятиме у Водолії у квадраті до Місяця, що говорить про емоційний стан через розмову з якоюсь впливовою людиною. Наприклад, щодо фінансів, спадщини, сексуальних стосунків або буде піднята тема хірургії, операції. Наприклад, в Повний місяць вам можуть повідомити, що потрібно лягти на обстеження або вже буде спілкування з хірургом.

Сузір'я Скорпіон — це тонка хірургія душі, коли Всесвіт витягує з внутрішнього світу те, що могло бути скалкою і заважати розвиватися людині. Наприклад, давно було пора розлучитися, а в Повний місяць у Скорпіоні жінка дізнається про зраду чоловіка. Або людина не змінювала спосіб життя, а в Повню в Скорпіоні переживає сильний страх за своє здоров'я, що в результаті позбавляє її від шкідливої звички. Люди дивуються, коли з ними відбувається щось "незвичайне", але по суті самі і закликають до себе ці зміни, коли не об'єктивно оцінюють, що настав час щось змінювати.

2. Повний місяць відбувається в момент сходження трина з Сатурном, Марсом і Нептуном в Рибах — це аспект спілкування на глибокі, містичні або таємні теми. Наприклад, цього дня у вас може бути контакт із жінкою, яка розкриє вам щось емоційно важливе у вас самих (Місяць у Скорпіоні можеш означати психолога, таролога, рунолога).

3. Скорпіон управляє нашими комплексами та страхами, тому 23 квітня ви можете насправді пережити серйозний стрес або побачити те, що довго пригнічували в собі. Той випадок, коли відбувається саме те, чого ти боявся, але потай закликали, щоб відпустити цей страх.

4. Повня в Скорпіоні, як і всі водні лунації, ставить в основу ситуації родового типу. Наприклад, можуть вирішуватись завдання про розподіл майна, фінансів, а також питання іпотеки, страховки та кредитів. У когось у сім'ї може статися подія, яка змусить швидко приймати рішення щодо вкладення великої суми грошей.

5. У дні Повного Місяця проходитиме (24 і 25 квітня) опозиція з Ураном і Юпітером, що говорить про раптові події в житті. Вони можуть бути пов'язані з мамою, житлом або вашим емоційним світом. Наприклад, хтось може поговорити з вами, що сильно змінить вашу самооцінку, оскільки Уран і Юпітер у Тельці насамперед можуть принести вам розуміння та розширення вашого власного погляду на себе. Втім, це може бути і раптове освідчення в коханні, і розмова з керівником щодо вашого підвищення.

Як правильно прожити Повню в Скорпіоні 24 квітня?

Найкраще прожити цей день, дозволяючи собі сильні емоції або займаючись творчістю. Також цей день вдалий для занурення в містичний досвід, вивчення психології, НЛП, гіпнозу — все це може легко вийти у вас.

Крім того, Скорпіон відповідає за акупунктуру та м'язи, тому 24-25 квітня ви можете пройти дуже ефективний курс масажу, цвяхівстояння або крапельниці. Загалом, будь-який вплив на тіло може навіть вплинути на досить швидке одужання.

Для тих, хто проживає непростий період у відносинах, Скорпіон може принести 24 квітня серйозну розмову, яка торкається душі. Хоча й не виключений бурхливий сексуальний досвід у дні Повного місяця 24-25 квітня, оскільки сам знак відповідає за інтимну близькість.

Джерело