Весна посеред зими: синоптики розповіли, якою буде погода 18 грудня – Суспільство

Весна посеред зими: синоптики розповіли, якою буде погода 18 грудня - Суспільство

Понеділок в Україні буде з повним метеорологічним кошиком, пише у Facebook синоптик Наталка Діденко. Прогнозують і вітер, і дощ, і ожеледицю, і мокрий сніг, і весну посеред зими, і прояснення навіть сонячні.

За словами Діденко, 18 грудня дощі в більшості областей зумовить атмосферний фронт. Опади будуть переважно невеликі, максимум помірні, на сході ймовірний мокрий сніг. Лише вночі та вранці на заході обійдеться без опадів.

– Сонячні прояснення очікуються на Закарпатті. Західний вітер буде в понеділок рвучким, березневим, аж до штормових поривів, до 15-20 метрів за секунду, – на заході та півночі України. Залишки льоду та старого снігу робитимуть підніжку і ногам, і колесам, місцями ожеледиця – обережно! Весна у теплому грудні дозволяє вільно дихати, не мерзнути і зменшувати шари “цибулиного” одягу – головне, щось вологозахисне і взуття високе, бо калюжі та струмки не почистиш, – пише Діденко.

Вночі та вдень передбачається 0-5 градусів тепла, на Закарпатті, у Чернівецькій області та на Одещині –  +4+9 градусів, у східних областях та на північному сході – від 1 морозу до 2 тепла. У Києві 18 грудня – дощ, мряка, сильний західний вітер та висока температура повітря, +2+5 градусів.

 

Джерело