Венсан Кассель та Тіна Кунаки стали батьками

У пари народилася дочка Амазоні.

Сьогодні Венсан Каселль і його кохана Тіна Кунаки стали батьками — у пари народилася дочка! Актор поспішив поділитися радісною новиною у себе в Instagram: Венсан опублікував мальовниче фото водоспаду і підписав: "Амазоні народилася", інформує Ukr.Media.

До речі, більшість тропічних лісів Амазонки знаходяться в Бразилії, де у Касселя і його дружини є будинок. Актор переїхав в Ріо-де-Жанейро після розлучення з Монікою Беллуччі.

Для Кунаки малюк — первісток, а ось Кассель став батьком вже в третій раз. Разом з колишньою дружиною Монікою Беллуччі актор виховує 14-річну Деву і 8-річну Леоні.

Вперше про те, що Кунаки і Кассель готуються до народження першої спільної дитини, преса написала в кінці грудня 2018-го. Тоді пара ніяк не відреагувала на інформацію, яка з'явилася, однак в перший день 2019 року знаменитості підтвердили чутки. За кілька місяців до цього модель і актор зіграли весілля. Кассель і Кунаки офіційно узаконили свої стосунки в мерії невеликого містечка Бідар на південному заході Франції, зібравши на урочистість лише найближчих друзів і рідних.

Вітаємо молодих батьків!

Джерело