Ведмідь Бахмут почав освоювати територію притулку “Домажир” – Суспільство

Ведмідь Бахмут почав освоювати територію притулку "Домажир" - Суспільство

Фото: facebook.com/BearSanctuaryDomazhyr

Ведмідь Бахмут, якого українські військові виявили в одному з приватних будинків Донецької області, почав поступово відновлюватись та освоювати територію притулку «Домажир», створений саме для таких звірів, як він. Про це йдеться у повідомленні центру.

– У перші дні приїзду Бахмут був дуже сором’язливим і йому знадобився деякий час, щоб звикнути до нового будинку і нових звуків у вольєрі, – розповіли в притулку для ведмедів.

Також наголошується, що тварині був потрібен час, через кілька тижнів ведмідь став набагато спокійнішим, вже з більшою впевненістю підходить до вивчення нової території. Тварина, що досить важливо, вийшла із зимової сплячки.

29 лютого у національному природному парку “Синевір” почали виходити із зимової сплячки бурі ведмеді. У цьому парку з 2011 року діє найбільший в Україні реабілітаційний центр для таких тварин, які отримали травми через жорстоке поводження чи утримання в неналежних умовах. 15 січня стало відомо, що зоопарк Five Sisters розпочав збір коштів на будівництво вольєра для чорного ведмедя Ямполя, якого врятували у 2022 році із зони бойових дій. 9 вересня 2022 року у львівський притулок для тварин було доставлено ведмедя, якого вивезли із зони бойових дій. Тварина була випадково знайдена військовими в одному з приватних будинків у Бахмуті. На честь міста, де його знайшли, йому дали таке прізвисько. Ведмідь був у тісному вольєрі, виснажений і у стані сильного стресу.
Джерело