Валерій Меладзе привів фанатів в дикий захват, вперше опублікувавши фото в колі близьких

Нещодавно Валерій Меладзе відзначив своє 53-річчя.

Нещодавно Валерій Меладзе відзначив своє 53-річчя. Про життя співака мало що відомо, він ретельно оберігає йогої від цікавих очей. Проте в честь свого Дня народження він вирішив зробити виняток і показав шанувальникам людей, яким зобов'язаний усім своїм життям. Фанати Меладзе прийшли в невимовний захват від зворушливості знімка, інформує Ukr.Media.

Валерій Меладзе вкрай рідко публікує фотографії своєї родини, а тим більше маму і тата знаменитого музиканта мало хто бачив з шанувальників. Але на день свого народження він все-таки зробив виняток і опублікував рідкісний кадр з батьками, побачивши який інтернет-користувачі сильно зраділи.

"Спасибі нашим дорогим батькам за цей прекрасний світ, який я побачив рівно 53 роки тому!", – підписав співак фото, на якому зображені Шота Костянтинович і Неллі Акакієвна. Шанувальники побажали батькам Меладзе здоров'я і довгих років життя, а так само не забули привітати і самого іменинника.

Нагадаємо, Валерій і Костянтин Меладзе народилися в грузинському місті Батумі в сім'ї інженерів. Ні батьки, ні бабуся з дідусем не мають відношення до музики. Брати закінчили Миколаївський кораблебудівний інститут імені адмірала Макарова і планувалося, що вони теж стануть інженерами. Але вже в студентські роки Меладзе грали в музичній групі "Квітень".

Валерій Меладзе був двічі одружений. Від першого шлюбу з Іриною Малухіною, у нього є три вже дорослі доньки. Екс-солістка групи "ВІА гра" подарувала співакові двох синів: Костянтина і Луку.

Музикант ретельно приховує своє особисте життя і дуже рідко показує спільні кадри. А ви хотіли б частіше бачити Меладзе і його сім'ю?

Джерело