В Укрзалізниці розповіли, як діяти тим, хто через тривогу запізнився на свій потяг – Суспільство

В Укрзалізниці розповіли, як діяти тим, хто через тривогу запізнився на свій потяг - Суспільство

Фото: t.me/UkrzalInfo/5013

Через довгу повітряну тривогу деякі пасажири можуть не встигнути на свої потяги, адже всі пасажирські, евакуаційні, медичні та інші поїзди Укрзалізниці, включно з Kyiv City Express та Dnipro City Express, в цей час курсують за графіком.  Але це не проблема, запевняють в “Укрзалізниці”.

– Провідники та стюарди Укрзалізниці допустять (таких пасажирів) на наступні рейси аналогічного напрямку протягом доби. Ми готові допомогти знайти вільні місця на таких рейсах, – наголосили в «Укрзалізниці».

Для цього людям необхідно зв’язатись з онлайн-підтримкою у месенджерах (Viber, Telegram, Facebook, Apple Messages), застосунку або телефоном 0 800 503 111.

Важливо!

Під час повітряної тривоги посадка та висадка здійснюється через підземні переходи за їх наявності. Очікування на рейси обов’язково в укриттях.

Київ та Харків 2 січня зазнали масованої атаки з самого ранку. У столиці вже є падіння уламків в трьо районах. У тому числі на дах багатоповерхівки та на житловий будинок. Подробиць щодо можливих постраждалих немає.

Крім того, в столиці після вибухів є перебої зі світлом та водопостачанням.

Джерело