В українських школах з’являться Уроки щастя, – Олена Зеленська – Суспільство

В українських школах з'являться Уроки щастя, - Олена Зеленська - Суспільство

Фото: t.me/FirstLadyOfUkraine

У новому навчальному році в українських школярів з’явиться новий предмет «Уроки щастя». Про це 7 липня повідомила перша леді Олена Зеленська у своєму телеграм-каналі.

– «Уроки щастя» – так в українській адаптації називається американський курс із соціально-емоційного навчання Well-Being. Рада розповісти, що з вересня його запустять у наших школах для учнів у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», – написала вона.

Дружина президента додала, що Україна переживає часи, коли навички щастя не менш важливі, ніж знання математики чи біології. Вітчизняні фахівці адаптують курс навичок піклування про ментальне здоров’я до українських реалій, адже вони кардинально відрізняються від американських.

Курс розкриватиме найважливіші знання й навички, без яких неможливе щасливе, змістовне та плідне життя. Зокрема, у ньому йтиметься про: уміння будувати стосунки з людьми (щастя та стійкість нерозривно з цим пов’язані); творчість і вміння бути творцем свого життя; «людинознавство» – про розуміння того, що означає бути людиною; уміння любити, співчувати, жити гідно та бути вільним; мудрість і те, як зростати в ній, вміння осмислювати життя та досвід; цінності й те, як важливо знати сенси життя; емоційну компетентність – важливість емпатії, емоційного інтелекту, щоб розуміти емоційні потреби та почуття, як власні, так і свого оточення; ментальне здоров’я, розуміння того, як дбати про нього.

22 травня Верховна Рада модернізувала предмет «Захист України». 18 червня Олена Зеленська повідомила, що четвертий Саміт перших леді та джентльменів відбудеться у Києві 12 вересня і його темою стане безпека дітей.
Джерело