В Україні з 20 червня розпочнеться похолодання – Київ накриють дощі з грозами – Суспільство

В Україні з 20 червня розпочнеться похолодання - Київ накриють дощі з грозами - Суспільство

Фото: Авеліно Кальвар Мартінес з Pixabay

На Україну насувається холодний фронт, який принесе зміни погодних умов у низці регіонів країни. Вже у четвер, 20 червня, сильна спека в деяких областях знизиться і похолодання супроводжуватиметься дощем. Про це повідомила у своєму фейсбуці синоптик Наталія Діденко.

– 20 червня в Україну завітає холодний атмосферний фронт, тому на заході, півночі, а також на Вінниччині та Черкащині температура повітря знизиться до +20+25 градусів, а в північних районах Чернігівщини та Сумщини навіть до +18+22 градусів! – прогнозує Діденко.

Як зазначила синоптик, у більшості областей очікуються дощі з грозами, у тому числі у Києві. Спека не покине цього дня лише південь, північ та частину центру України.

– Зниження температури повітря в четвер, очевидно, супроводжуватиметься дощами та грозами. Однак північ, південь та значна частина центральних областей ще залишаться і в середу, і в четвер серед сонця та спеки. 20 червня через візит холодного атмосферного фронту (карта знизу) у столиці посвіжішає до +20+23 градусів, передбачається короткочасний дощ із грозою, – йдеться у повідомленні.

Також Діденко попередила, що через проходження 20 червня атмосферного фронту знизиться і атмосферний тиск. За її даними, стрибки тиску та градусів можуть негативно вплинути на метеочутливих людей.

В Україні з 20 червня розпочнеться похолодання - Київ накриють дощі з грозами - Суспільство

В Україні з 20 червня розпочнеться похолодання - Київ накриють дощі з грозами - Суспільство

Фото: facebook.com/tala.didenko

19-23 червня Землю накриє третя магнітна буря за місяць. За прогнозами вчених, вона сягатиме 5 балів. 31 травня синоптик Наталія Діденко попереджала, що червень розпочнеться в Україні із сильної спеки.
Джерело