В Україні створили спеціальні тепловізійні прилади для виявлення Шахедів – Суспільство

В Україні створили спеціальні тепловізійні прилади для виявлення Шахедів - Суспільство

Фото: mil.in.ua

Інженери української компанії Compass Engineering розробили спеціальні тепловізійні прилади для виявлення дронів типу Shahed. Перші розробки вже передали їх прикордонним мобільним вогневим групам. Про це повідомила Державна прикордонна служба.

– Прикордонні мобільні вогневі групи, які чергують під час нічних ворожих атак, тепер оснащені очима, які бачать у темряві та виявляють безпілотники на значній відстані. Це спеціальні тепловізійні прилади, розроблені інженерами української компанії Compass Engineering, – зазначили у відомстві.

Тепловізійний об’єктив, встановлений між кулеметами, служить прицілом, що дозволяє вночі бачити на екрані об’єкти і вести прицільний вогонь. Прикордонники зазначають, що ця розробка має суттєво збільшити продуктивність мобільних вогневих груп.

16 липня в Одесі представили найновіший український морський дрон Stalker 5.0 вартістю близько 60 тисяч євро. 11 червня в Україні презентували перші у світі Сили безпілотних систем. Логотип сил безпілотних операцій згенерував штучний інтелект.

 

Джерело