В Україні створили робот “Лють”, який штурмує позиції ворога – Суспільство

В Україні створили робот "Лють", який штурмує позиції ворога - Суспільство

Фото: скріншот t.me/SJTF_Odes

Українські спеціалісти розробили унікальний робот “Лють”. Його можна використовувати під час атак та штурмів позицій, а також як мобільну вогневу точку. Про це повідомляють Сили оборони півдня України.

– Робот “Лють” атакує позиції росіян та прикриває наших захисників під час штурму. Військовим сподобалося, що їм легко керувати, та відзначили високий рівень радіо- та відеозв’язку робота, а також його гарний приціл та ведення автоматичного вогню і вдень, і вночі, – розповіли військові.

За словами розробників, його можна використовувати в обороні як мобільну вогневу точку, яка може переміщатися по позиції, вести вогонь з кількох позицій або бути як спостережний пункт. Вони впевнені, що така розробка збереже життя багатьом українським військовим.

5 січня міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив про випробування універсального робота, який може проводити розвідку, штурмувати чи захищати позиції. А в листопаді Федоров повідомляв, що слідом за “Армією дронів” в Україні з’являться “Армія роботів” та “Армія РЕБ”. Але важливо не лише пропонувати інноваційні розробки, а й уміти масштабувати їх.
Джерело