В Україні створять економічну платформу

В Україні створять економічну платформу

Фото: Офис президента Украины Зеленський анонсував створення Всеукраїнської економічної платформи

На новій платформі буде представлена уся спільнота українського бізнесу. Президент видав кілька указів стосовно Всеукраїнської економічної платформи.

В Україні створять Всеукраїнську економічну платформу, яка має значно полегшити комунікації з підприємцями. Про це заявив президент Володимир Зеленський.

“Засновуємо Всеукраїнську економічну платформу, на якій буде представлений і малий бізнес, і середній, і великий. І різні регіони нашої держави. І інвестори, і релоковані підприємства”, – зазначив він.

За словами Зеленського, на новій платформі буде представлена уся спільнота українського бізнесу.

“Зроблено в Україні” – це не просто бренд, це велика спільнота людей, мільйони українців і українок, які працюють на підприємствах. І це наші люди, які засновують підприємства, які створюють робочі місця для інших”, – наголосив глава держави.

Президент видав кілька указів стосовно Всеукраїнської економічної платформи.

Одним з них Зеленський доручив ОП, Кабміну та ОВА протягом двох тижнів концепцію та структуру функціонування Всеукраїнської економічної платформи “Зроблено в Україні”, а також протягом місяця забезпечити початок роботи Всеукраїнської економічної платформи “Зроблено в Україні”.

Іншим указом президент доручив утворити Раду з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану як консультативно-дорадчий орган при президентові України, а також затвердити персональний склад даної Ради.

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що Рада національної безпеки і оборони України (РНБОУ) ухвалила рішення щодо економічної безпеки та стабільності у період триваючого воєнного стану в країні. Зокрема, буде сформовано Раду з підтримки підприємництва.

Як повідомлялося, що у 2023 році в Україні було зареєстровано понад 304 тисяч нових фізосіб-підприємців і 37 тисяч нових компаній.

Джерело