В Україні скасували всі графіки відключення світла 9 червня – Суспільство

В Україні скасували всі графіки відключення світла 9 червня - Суспільство

Фото: REUTERS

Відключення електроенергії по всій Україні 9 червня скасовано. Про це йдеться у заяві “Укренерго”.

– 9 червня застосування графіків погодинних відключень для промислових та побутових споживачів не прогнозуються, – повідомили у компанії.

Як зазначили в “Укренерго”, протягом минулої доби ліміт використання електроенергії зменшився. Також додаткову міць дає введений у роботу після ремонту енергоблок на одній з атомних станцій. Це і стало скасуванням графіків відключення світла.

– У разі зміни ситуації в енергосистемі про застосування обмежень буде повідомлено додатково, – зазначено у повідомленні.

7 червня після ремонту до енергомережі приєднали енергоблок однієї з АЕС. Це має відчутно посилити українську енергетичну систему. За даними “Енергоатому”, це вже третій енергоблок-тисячник, на якому проведено планово-попереджувальний ремонт. Такі ремонти є ключовими для підготовки всіх 9 атомних енергоблоків до ефективної роботи протягом наступного опалювального сезону. 8 червня у ДПЕК запевнили, що відключення електроенергії у Києві поширюється і на торгові центри. Якщо якийсь ТЦ зі світлом цілий день, це означає, що він має інше джерело електроживлення. 5 червня у 12 областях України застосували графіки аварійних відключень. Через перевищення лімітів без світла залишилися мешканці Харківської, Сумської, Київської, Черкаської. Чернігівській, Івано-Франківській, Рівненській, Волинській, Львівській, Одеській, Запорізькій та Кіровоградській областях.
Джерело