В Україні розробляють проєкт для цифрового рекрутингу до ЗСУ

В Україні розробляють проєкт для цифрового рекрутингу до Збройних Сил України, який буде націлений на пошук операторів дронів.

Про це віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі телемарафону.

«Ми знаходимося на фіналі цього проєкту. Пілот буде на напрямку безпілотників. Ми вже запустили декілька бета-тестувань з бригадами, коли шукаємо таргетовано пілотів-операторів для роти ударних дронів», — розповів він.

Михайло Федоров також зазначив, що наразі триває тестування процесу, тобто наскільки є зворотний зв’язок від бажаючих вступити до лав ЗСУ.

За його словами, мета проєкту – пояснити бажаючим: ким вони можуть стати, як і скільки буде тривати навчання, якою буде зарплата, які будуть бойові задачі, ризики і т.д.

«Складно запустити цей проєкт, бо потрібно перебудовувати систему. Систему, де немає ТЦК, де по суті розповідається про можливості, переваги і досвід, який буде», — додав він.

Як повідомляла АрміяInform, наприкінці 2023 року Міноборони уклало угоди із чотирма компаніями, які надали безкоштовно свої майданчики і почали співпрацю в інтересах поповнення українського війська мотивованими фахівцями. Зокрема, це: thelobbyx.com, Work.ua, Robota.ua, Olx.ua.

У оборонному відомстві наголосили, що проєкт отримав позитивну реакцію у суспільстві і набирає обертів — люди активно відгукуються на вакансії.

Джерело