В Росії відкрили “музей” вкрадених українських речей – Суспільство

В Росії відкрили "музей" вкрадених українських речей - Суспільство

Фото: t.me/andriyshTime/17248

У Росії відкрили “музей” вкрадених українських речей, серед яких вогнегасники та номери з машин. Про це у Telegram повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

– В… російському Нефтеюганську відкрили музей вкрадених українських речей. Типу, вкрали, аби показати, що ми теж люди, майже як росіяни. Чистий сюр у всьому. Мене особисто вразили вогнегасники та номери з авто, – зазначив Андрющенко.

Він зауважив, що номер машини, який став експонатом цього музею, належить жінці з Краматорська Наталії Шабала. Тільки незрозуміло, чи його зняли з автівки, чи викрали разом із авто. Також нічого невідомо про долю цієї жінки.

– Саме це підкреслює всю нелюдяність того, що роблять росіяни на кожному кроці. На фронті. В окупації. В тилу, – додав Андрющенко.

На початку повномасштабного вторгнення російські військові розмінували частину морського порту Маріуполя і першим кораблем відправили три тисячі тонн металопродукції до Ростова-на-Дону.  Під час окупації українських сіл та міст росіяни грабували магазини та будинки українців. Масовим явищем стало відправлення вкраденої в Україні техніки та одягу рідним до Росії. Згодом її продавали на місцевих сайтах.
Джерело