В РФ підтвердили удар по Новочеркаську, але заявили про збиття українських Су-24 – Суспільство

В РФ підтвердили удар по Новочеркаську, але заявили про збиття українських Су-24 - Суспільство

Фото: https://t.me/astrapress/44675

РФ підтвердила ураження корабля «Новочеркаськ», але заявили не про знищення судна, а про те, що він «отримав пошкодження під час відбиття удару ЗСУ». Крім того, гауляйтер Криму Сергій Аксенов заявив про два збиті українські Су-24.

За даними загарбників, саме «збиті» літаки запустили по “Новочеркаську” ракети. Окупаційна адміністрація Криму також заявила, що під час атаки по Феодосії нібито загинула одна людина, ще двоє отримали поранення двоє. Також є пошкодження у шести споруд – у них переважно вибиті вікна. Шестеро людей евакуйовано до пунктів тимчасового розміщення, решта мешканців розмістилася у рідних та знайомих, сказав Аксенов.

Про влучення в корабель «Новочеркаськ» стало відомо зранку 26 грудня. Командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук заявив, що влучний удар був нанесений по ворожому судну в Феодосії близько 03:30 ночі. – В російських телеграм-каналах також повідомили, що нещодавно корабель привіз з Ірану “Шахеди”. 

“Новочеркаськ” був призначений для висадки морського десанту на необладнане узбережжя та перекидання морем військ та вантажів. Міг транспортувати різні види бронетехніки, включно з танками. Після крейсера “Москва” він є найбільшим кораблем, який втратили росіяни.

Джерело