В ООН засудили російські удари по містах України

В ООН засудили російські удари по містах України

Фото: Getty Images Третій день поспіль через масштабні повітряні удари Російської Федерації гинуть люди, зазначили в ООН

В ООН зазначили, що наслідок бойових дій без електроенергії також залишаються сотні тисяч людей на Донеччині.

Гуманітарна координаторка ООН в Україні Деніз Браун засудила чергову хвилю ударів по столиці та багатолюдних містах України.

“Для народу України новий рік розпочався з втрат, болю та розпачу. Третій день поспіль через масштабні повітряні удари Російської Федерації гинуть люди, зокрема діти, і зазнають пошкоджень будинки та інша цивільна інфраструктура”, – йдеться в її заяві.

Браун зазначила, що викликає тривогу те, що багато районів столиці України залишилися без світла та водопостачання саме тоді, коли очікується, що температура цього тижня знизиться майже до -20 градусів за Цельсієм.

Унаслідок бойових дій без електроенергії також залишаються сотні тисяч людей на Донеччині.

“Від імені гуманітарної спільноти я ще раз підтверджую наші зобов’язання продовжувати підтримку народу України, який страждає від руйнувань, спричинених вторгненням Російської Федерації. І сьогодні я думками з родинами та друзями загиблих та поранених, а також з тими, хто непокоїться про тих, доля яких ще не відома”, – наголосила чиновниця.

ООН знову нагадала Російській Федерації, що невибіркові удари та обстріли по цивільному населенню та цивільній інфраструктурі суворо заборонені міжнародним гуманітарним правом, йдеться в заяві.

Зазначимо, в Деснянському районі Києва палав уламок зитого російського БпЛА на відкритій місцевості.

В Києві знову зросла кількість загиблих внаслідок ракетного удару 29 грудня. Пізно увечері, у понеділок,1 січня на місці  удару знайшли ще одне тіло загиблого.

Джерело