В Одесі звільнять поліцейську, яка не зрозуміла, нах*й їй охороняти церкву – Суспільство

В Одесі звільнять поліцейську, яка не зрозуміла, нах*й їй охороняти церкву - Суспільство

Фото: t.me/odessa_infonews

В Одесі звільнять поліцейську, відео з якою розповсюдили телеграм-канали. На відео дівчина висловила невдоволення тим, що на Великдень її направили охороняти церкву, а також показала байдужість до можливих обстрілів і загибелі громадян. Про це повідомили в поліції Одеської області.

– Наразі співробітницю відсторонено, ініційовано проведення службового розслідування, за результатами якого поліцейську буде звільнено, – розповіли в пресслужбі.

У поліції Одеської області зауважили, що до служби дівчина приступила лише місяць тому. Відео поліцейської її керівництво побачило в інтернеті. Це повідомлення, яке вона скинула для своїх друзів у приватну групу.

Раніше у неділю, 5 травня, у телеграм-каналах опублікували відеоповідомлення поліцейської. У ньому дівчина сказала російською мовою, що “нах*й мені ту церкву охороняти, там людей 30, ну прилетить туди й що, це ж не мінус 100 людей”.

Укрпошта назвала пост із нецензурною лайкою “ситуативним маркетингом”. Працівника Нацполіції Віталія Манасяна звільнили після скандалу в київському ресторані.
Джерело