В Одесі та області влітку планують відкрити для відвідування 20 пляжів – Суспільство

В Одесі та області влітку планують відкрити для відвідування 20 пляжів - Суспільство

Фото: suspilne.media

Цього року в Одесі та Одеській області планують відкрити цього року для відвідування 20 пляжів. Про це сказав голова Одеської ОВ Олег Кіпер в ефірі телемарафону.

– Минулого року в Одесі на купальний сезон відкривали 6 пляжів. Там були всі відповідні умови: обстежувалися на вибухові пристрої, були поряд бомбосховища та просте укриття, постійно моніторилися на підплив небезпечних вибухових предметів. Тоді пляжів, які виконали цю норму, було шість. Сьогодні ми також над цим працюємо. Найближчими днями буде підписано розпорядження про відкриття 20 таких пляжів, – сказав він.

За словами Кіпера, обговорюється відкриття пляжів у Ізмаїльському районі. Найбільше пляжів, як зазначив він, відкриють в Одеському районі. Це пов’язано з тим, що є більше можливостей для забезпечення безпечних умов для відвідувачів.

30 березня Кіпер заявив, що одеські пляжі мають намір відкрити для відпочиваючих пляжі на літній сезон. Однак перед цим їх мають перевірити на безпеку. У Києві не планують відкривати пляжний сезон Містянам рекомендують утриматися від відвідування пляжів з міркувань безпеки, щоб уникнути масового скупчення людей, оскільки це ускладнить доступ до укриттів та сховищ під час повітряної тривоги. Відповідне рішення ухвалила постійна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА. У Миколаївській області буде закритим для відвідування влітку морське узбережжя через замінованість узбережжя та обстріли.

 

Джерело