В Дії запустили нове опитування – можна обрати фіналіста Нацвідбору на Євробачення-2024 – Суспільство

В  Дії запустили нове опитування -  можна обрати фіналіста Нацвідбору на Євробачення-2024 - Суспільство

Фото: t.me/zedigital

У додатку «Дія» запустили нове опитування, в рамках якого українці можуть вплинути на обрання ще одного фіналіста. Глядацький вибір триватиме з 15 до 21 грудня, повідомили в «Суспільному».

За словами голови делегації України на Євробаченні Оксани Скибінської, це нововведення спрямоване на розширення кола фіналістів, оскільки проведення повноцінних півфіналів у зв’язку з воєнною ситуацією стало неможливим.

Глядацький вибір дозволить українцям слухати всі пісні учасників лонглиста та визначити додаткового фіналіста через онлайн голосування.

Беручи участь в опитуванні, усі охочі віком від 14 років можуть вибрати свого фаворита серед 9 кандидатів. Процедура голосування проста: в застосунку “Дія” в розділі “Послуги” вибрати “Опитування” та віддати голос за обраного учасника. Важливо врахувати, що кожен учасник може голосувати лише один раз і змінити свій вибір буде неможливо.

Серед кандидатів, які конкурують за місце в фіналі, можна відзначити таких артистів та їхні пісні:

ANKA — «Палала» Carpetman — «Endless fight» KARYOTYPE — «Sadness» KRYLATA — «Queen» PARFENIUK — «Серед вітрів» SHÉPA — «SUPERNOVA» STASYA — «Rika» SWOIIA — «Little Angels» TESLENKO — «Lights go up»

За результатами глядацького вибору буде сформований рейтинг, і якщо учасник з найбільшою кількістю голосів з якихось причин не зможе взяти участь у фіналі, наступний за списком артист пройде до фіналу. Повний склад фіналістів буде оголошено до 29 грудня.

Раніше стало відомо, що фінал українського Нацвідбору на “Євробачення-2024” відбудеться 3 лютого 2024 року. Де будуть проведені зйомки шоу, не повідомляється. 

 

Джерело