Юрій Ігнат спростував інформацію про те, що в Україні вже є F-16 – Суспільство

Юрій Ігнат спростував інформацію про те, що в Україні вже є F-16 - Суспільство

Фото: Getty Images

Речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат заявив, що американських винищувачів F-16 ще поки немає в країні, попри опубліковані раніше в ЗМІ матеріали про їхнє нібито перебування тут. По це він написав у Facebook.

– Американське видання Newsweek опублікувало матеріал “ніочьом” із неймовірними припущеннями про перебування F-16 в Україні і навіть їх імовірну причетність до знищення шести російських літаків. Це неабиякий шанс для хайпу наших Telegram-каналів та різних медіа, яким плювати на власну репутацію, – написав Ігнат у Facebook.

Він зазначив, що для чого у вівторок, 26 грудня,  23 рази вмикався в прямі ефіри українських та іноземних медіа, аби розповісти про російський корабель і спростувати російські заяви про знищення F-16, а також про недоцільність їх перебування в Україні на даному етапі.

– Дайте спокій! Для кого не переконливо, ось посилання на Newsweek, де очевидно, що матеріал висмоктаний з пальця. Хто не володіє англійською, використовуйте гугл-транслейтер! Бажаю успіху! – емоційно написав Юрій Ігнат.

Перші шість українських пілотів пройшли базову підготовку з управління американськими винищувачами F-16 у Великій Британії та вирушили завершувати навчання до Данії. У Великій Британії залишаються десять українських пілотів-стажистів. Вони вивчають англійську мову, практичну базову льотну підготовку, авіаційну медицину та роботу у центрифугах. Після Великобританії вони продовжать навчання в інших країнах.

Джерело