Україна та Греція розпочали підготовку щодо безпекової угоди

Україна та Греція розпочали підготовку щодо співпраці та укладення двосторонньої безпекової угоди.

Про це повідомляє Президент України Володимир Зеленський.

«Ми з Грецією почали підготовку двосторонньої угоди щодо безпекових гарантій – нашої співпраці в галузі безпеки. Сподіваюся, що невдовзі наші команди підготують угоду до підписання. Маємо зафіксувати в ній і вже досягнутий рівень співпраці та підтримки на цей рік, а також і на наступні десять років – саме довготривала безпекова співпраця дає найкращі результати», — заявив глава держави.

За словами Президента України, також у цьому році країна має максимально активно працювати, щоб зменшити здатність росії фінансувати агресію.

«Що менше буде в путіна грошей, то менше людей він зможе вбити. Він не хоче ніякого миру, ніякої дипломатії. Тому потрібно й надалі посилювати санкції проти росії та карати російських убивць за все, що вони наробили», — наголосив він.

На сьогодні, акцентує Володимир Зеленський, надважливо допомагати нашій обороні.

«Важливо обмежувати економічний потенціал російських терористів. Важливо підтримувати роботу Міжнародного кримінального суду та протидіяти російській дезінформації. Кожен день має наближати справедливий мир. І я вдячний Греції, вдячний Премʼєр-міністру Міцотакісу за відчутну допомогу заради миру», — резюмує глава держави.

Як повідомляла АрміяInform, в Одесі Президент України та прем’єр Греції вшанували пам’ять загиблих унаслідок влучання ворожого дрона в будинок.

Джерело