У Міноборони лишився один контракт з компаніями Гринкевича, його ретельно перевірять

Міністерство оборони України має лише один контракт з компаніями, афілійованими з родиною львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник Міністра оборони України полковник Віталій Половенко.

«Щойно вийшов з робочої наради Міноборони щодо розірвання контрактів з фірмами, афілійованими з родиною Гринкевичів. У МОУ залишився тільки один контракт з такою компанією. Він діє з 1-го січня по 1 квітня», — йдеться у повідомленні.

Віталій Половенко додав, що ця угода стосується постачання харчування військовим у Миколаївській та Херсонській областях і вона остання з тих, яку уклав департамент ресурсного забезпечення, який зараз розформовують.

«Угода укладена за результатами тендеру, проведеного на Прозоро — до того, як нам стало відомо про арешти і затримання. Ми вже почали ретельні службові перевірки», — зазначив заступник Міністра оборони.

Він також розповів, що одна група інспекторів перевіряє тендер, друга — контракт, третя — якість послуг. Інспектори перевірятимуть всі аспекті співпраці протягом всього терміну дії угоди.

«Зараз важливим пріоритетом є харчове забезпечення захисників. Утім, якщо з’являться хоч якісь підстави розірвати цей останній контракт достроково — ми негайно це зробимо», — наголосив він.

Раніше у Міністерстві оборони повідомили про розірвання договорів з компаніями Ігоря Гринкевича, після того, як стало відомо про його затримання за спробу дати хабар співробітнку Дердавного бюро розслідувань.

Нагадаємо, Міністр оборони України Рустем Умєров прокоментував останні новини в українському інформаційному просторі про затримання та кримінальні справи.

За його словами, один з пріоритетів команди Міністерства оборони — вичищення системи від недоброчесних учасників, всередині установи і зовні.

Джерело