У Координаційному штабі відбулася зустріч із родинами захисників острова Зміїний

Про це у Facebook повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

«За ініціативи ГО «Про тих, про кого мовчать» у Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами захисників острова Зміїний. На запитання учасників зустрічі відповідали Секретар Координаційного штабу бригадний генерал Дмитро Усов, керівник Секретаріату Координаційного штабу Богдан Охріменко, представники Офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Державної прикордонної служби та низка фахівців Координаційного штабу. Йшлося про активізацію перемовного процесу щодо подальших міждержавних обмінів, напрацювання шляхів для пересилання листів, медикаментів, предметів першої необхідності та теплого одягу і речей для наших військових, які перебувають у полоні», — йдеться у повідомленні.

Спікери розповіли про перебіг процесу створення системи відновлення й реабілітації звільнених з полону, до якої входитимуть діагностування, лікування, реабілітація, відпустки й соціалізація, про складнощі цього процесу і способи їх подолання.

«Також присутні родичі військовополонених отримали відповіді на поточні запитання і подякували Координаційному штабу за позитивні зрушення у вирішенні проблеми відвідування полонених представниками Уповноваженого з прав людини з метою з’ясування стану здоров’я, умов утримання та можливості надання їм гуманітарної допомоги», — повідомляють у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

Джерело