У Десантно-штурмових військах відбулася церемонія передачі штандарта командувача окремого роду військ Збройних Сил України

Бригадний генерал Ігор Скибюк, який призначений Указом Президента України №73 від 11 лютого 2024 на посаду командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України в урочистій обстановці отримав від генерал-майора Максима Миргородського штандарт командувача окремого роду військ.

Про це повідомляють Десантно-штурмові війська у своєму телеграм-каналі, передає АрміяInform.

«Пишаюся, що був частиною однієї з вами команди і щиро дякую кожному з Вас за бездоганну працю та відданість нашій країні, за те, що ви робите щодня, захищаючи наші ідеали та цінності», — сказав Максим Миргородський.

Новопризначений командувач Десантно-штурмових військ ЗС України бригадний генерал Ігор Скибюк приймаючи штандарт наголосив, що і надалі у ДШВ будуть примножувати досягнення та здобутки.

«У нас злагоджений та потужний колектив професіоналів своєї справи, який здатний досягати неможливого у будь-яких умовах обстановки. І ми це неодноразово доводили під час виконання складних бойових завдань, іноді навіть на межі надлюдських можливостей. І ми надалі будемо примножувати наші бойові досягнення та здобутки», — підкреслив Ігор Скибюк.

Раніше АрміяInform повідомляла, що за добу на фронті відбулося 90 бойових зіткнень.

Джерело