Тривалість відключень електроенергії може бути понад чотири години – “Укренерго” – Суспільство

Тривалість відключень електроенергії може бути понад чотири години - "Укренерго" - Суспільство

Фото: facebook.com/npcukrenergo

В “Укренерго” зазначають, що в українській енергосистемі дефіцит залишається досить значним. Тож відключення електроенергії споживачам у всіх регіонах 5 червня може бути тривалим. Про це в ефірі “Сніданку з 1+1” розповів голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький.

Також він сказав, за яких умов вдасться уникнути аварійних відключень, які були застосовані вчора, 4 червня.

– Якщо наші колеги будуть вкладатися в ті ліміти, які ми визначаємо на цей день, то відключення будуть плановими. Але дефіцит досить значний, тому тривалість цих відключень, на жаль, теж може бути значною. Це може бути чотири години, може бути і більше. Все залежить від того, чи ми говоримо про годину пік – ранок або вечір, чи ми говоримо про години, коли ситуація з дефіцитом трошки менш гостра. Це денна зона і ніч, – зазначив Кудрицький.

Тривалість відключень електроенергії може бути понад чотири години - "Укренерго" - Суспільство

Вимушені відключення електроенергії – наслідок шести комбінованих цілеспрямованих атак Росії на українську енергосистему. Електроенергії значно не вистачає для покриття потреб всіх споживачів. 14 травня Україна повернулася до графіків відключень світла через ракетні удари Росії з 22 березня по 8 травня. Під час цих атак було пошкоджено всі великі теплові та гідроелектростанції країни.
Джерело