Транспортні потоки на кордоні переорієнтувалися – ДПСУ

Транспортні потоки на кордоні переорієнтувалися - ДПСУ

На кордоні з Угорщиною і Словаччиною зростають черги вантажівок

Водії вантажівок обирають пункти пропуску на кордоні з Угорщиною і Словаччиною. Тому навантаження там зростає.

Блокада шести пунктів пропуску на українсько-польському кордоні триває. Через це зросло навантаження на пункти пропуску (ПП) з іншими країнами. Про це сказав спікер Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Андрій Демченко в ефірі телемарафону в середу, 21 лютого.

За його словами, сьогодні найскладніша ситуація на ПП Ягодин-Дорогуськ і Шегині-Медика, де протестувальники взагалі не пропускають вантажні транспортні засоби, що прямують з України в бік Польщі. Разом з тим легкові автомобілі та автобуси проїжджають через усі заблоковані ПП без проблем.

Загалом у чергах на польсько-українських пунктах пропуску стоїть понад 2,5 тис. вантажівок.

Про цьому робота ПП на кордоні з іншими країнами відбувається у штатному режимі, але з огляду на те, що водії обирають їх як альтернативу польським переходам, то навантаження там зростає.

“Якщо ще кілька тижнів тому черг не спостерігалося, то станом на ранок на території Словаччини навпроти пункту пропуску Ужгород-Вишнє-Нємецьке в чергах перебувають майже 600 вантажних транспортних засобів. На території Угорщини навпроти пункту пропуску Тиса (Чоп-Захонь – ред.) очікують на перетин кордону орієнтовно 750 транспортних засобів”, – розповів Демченко.

Він зазначив, що інтенсивність руху в цих пунктах пропуску відповідає пропускній спроможності кожного з них.

Нагадаємо, 20 лютого польські фермери влаштували масову акцію протесту і перекрили шість пунктів пропуску на кордоні з Україною. Також стало відомо, що акцію збираються продовжити до квітня.

Джерело