Тищенко офіційно розлучився з Баранівською і назвав причину – Суспільство

Тищенко офіційно розлучився з Баранівською і назвав причину  - Суспільство

Фото: Україна Зараз

Український парламентарій і ресторатор Микола Тищенко офіційно розлучився з бізнесвумен та блогеркою Аллою Барановською. У четвер, 18 січня, Оболонський суд Києва розглянув відповідну заяву. Про це пише Telegram-каналі “Україна зараз”.

– Одна із причин розірвання шлюбу – це не можливість спільного проживання. Алла живе в іншому місці, я працюю у Києві. На жаль, це не дозволяє нам утримувати спільне майно та життя. Ми залишаємось друзями. Прожили 10 років разом. Ми разом виховуватимемо сина, – сказав нардеп після засідання суду.

При цьому Тищенко зазначив, що розлучення ніяк не пов’язане з майном, запевнивши, що живе “відкритим життям” і йому нема чого приховувати. Раніше деякі ЗМІ припустили, що процес розлучення Тищенко і Барановський може бути спробою приховати від сторонніх очей частину стану. Адже за три останні роки Тищенко жодного разу не подавав декларацію, а навесні буде зобов’язаний це зробити.

Тищенко та Барановська подали заяву на розлучення у листопаді минулого року. Саме подружжя до останнього ніяк не коментувало причини свого розлучення. Микола Тищенко та Алла Барановська одружилися у 2016 році, у подружжя є син. Перед походом у політику 2019 року Тищенко переоформив частину свого ресторанного бізнесу на дружину. Також Баранівська є власницею мережі салонів краси Clipse.
Джерело