Telegram боротиметься із закликами до терактів – з квітня особисті повідомлення можна обмежувати – Суспільство

Telegram боротиметься із закликами до терактів - з квітня особисті повідомлення можна обмежувати  - Суспільство

Фото: pixabay.com

Месенджер Telegram тому почав вживати заходів для запобігання повідомленням із закликами до терактів. Це пов’язано із великою кількістю скарг користувачів. Про це заявив фундатор месенджера Павло Дуров.

– 4 дні тому російськомовні користувачі Telegram стали скаржитися на повідомлення від незнайомців із закликами до терактів. Протягом години після отримання подібних скарг ми застосували низку технічних заходів та організаційних заходів для запобігання цій активності. В результаті десятки тисяч спроб відправити такі повідомлення було припинено, а тисячі користувачів, які беруть участь у цьому флешмобі, зіткнулися з вічним блокуванням своїх Telegram-акаунтів, – запевнив він.

Дуров також повідомив, що з квітня всі користувачі з Росії, України та Білорусі зможуть обмежувати коло тих, хто може надсилати їм особисті повідомлення. Також будуть впроваджені додаткові заходи на основі штучного інтелекту для ефективної фільтрації спаму.

Раніше начальник ГУР Міноборони Кирило Буданов заявив, що Telegram можна використовувати з користю, доносячи інформацію до мешканців окупованих територій. При цьому він наголосив, що месенджер становить загрозу національній безпеці. В Україні планують зареєструвати законопроект, який запроваджує державне регулювання в Україні Telegram. Ініціатором документа є народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Микола Княжицький, який збирає підписи на підтримку свого законопроекту.
Джерело