Таро-прогноз на тиждень з 26 лютого по 3 березня 2024 року

Експерти рекомендують уважно вивчити розклади карт, щоб скласти план дій та завершити календарну зиму на хвилі успіху.

Перехід від зимового періоду до весняного позначається на нашій енергетиці. Для того, щоб він пройшов успішно та благополучно, знакам Зодіаку варто прислухатися до порад старших Арканів та звертати увагу на внутрішній голос, інформує Ukr.Media.

Овни

Карта «Смерть» каже Овнам про початок нових пригод. Настав час прощатися з минулим, отримувати цінні уроки, в тому числі і з помилок та з оптимізмом дивитися в майбутнє. Представником сузір'я не варто упускати нових можливостей, здатних змінити життя на краще.

«Сонце» в розкладі — карта радості, звільнення та перемоги. Аркан закликає Овнів насолодитися своїми досягненнями, без жалю попрощатися зі застарілими ідеями та братися за нові справи. По цій карті важливо пам'ятати про відповідальність та не боятися активної роботи.

Аркан «Ієрофант» говорить про те, що Овнам потрібно дотримуватись закону та розвиватися духовно. На початку весни представники сузір'я зможуть знайти натхнення або наставників, які допоможуть визначитися з цілями і легко впоратися з важливими справами. Порада карти — бути відповідальними і не намагатися порушувати баланс.

Тельці

Карта «Правосуддя» говорить Тельцям про те, що справедливість переможе. Це означає, що представники сузір'я зможуть поставити крапку у складній справі, повернути собі гарну репутацію та поставити на місце заздрісників. Головне — чинити по совісті, щоб унеможливити промахи і не зайти в глухий кут.

«Імператриця» в розкладі — карта розвитку та набуття щастя. За цим Арканом Тельці зможуть налагодити взаємини з близькими людьми, набути гармонії та з легкістю впоратися з наміченими справами. Порада карти — не квапити часу, щоб не випустити з уваги значущих деталей.

Аркан «Зірка» віщує, що розпочата справа буде успішно просуватися вперед, якщо ви не звернете з обраного шляху та не боятиметеся взяти на себе відповідальність. Для Тельців важлива не лише впевненість у собі, але й здатність покладатися на власні сили. Крім того, цей Аркан обіцяє період здійснення найзаповітніших мрій.

Близнюки

Аркан «Правосуддя» закликає Близнюків до чесності та відповідальності. Ця карта обіцяє нові успіхи тим, хто чесно працює над створенням успішного майбутнього, не намагається обійти систему чи обдурити долю. Також за цим Арканом представники знаку зможуть розібратися з кривдниками та відновити свою репутацію.

Карта «Диявол» попереджає про спокуси та небезпеки, які можуть не лише відвести від правильного шляху, а й нашкодити репутації. Близнюкам цього тижня потрібно бути уважними та обережними, щоб не піддатися авантюрам і не здійснити необдуманих дій, які можуть негативно вплинути на їхнє життя.

«Місяць» у розкладі символізує інтуїцію та підсвідомість. Під впливом цього Аркана Близнюки отримають доступ до важливої інформації, якою потрібно розпоряджатися обачно. Представникам цього знаку слід довіряти власній інтуїції, уникати розголошення своїх планів і запобігати розповсюдженню чуток.

Раки

Карта «Мир» віщує, що цього тижня Раки зможуть вирішити складнощі та розбіжності мирним шляхом. За цією картою важливо дотримуватися своїх цілей, активно працювати над покращенням власної репутації та не боятися брати на себе відповідальність. Винагорода прийде невдовзі, як і відмінні результати роботи.

Карта «Ієрофант» спонукає Раків до визначення пріоритетів та відмови від застарілих цілей. Настав час підбити проміжні підсумки, переосмислити свої плани та знайти джерело натхнення. Цим може стати пошук духовного сенсу життя, а також отримання наставництва.

Аркан «Маг» показує, що представники знаку володіють необхідними навичками для реалізації своїх планів. За цією картою вони можуть сміливо займатися пріоритетними завданнями, розвиватися у нових напрямках та шукати свою нішу, де зможуть повною мірою розкрити свої таланти та отримати значний дохід.

Леви

Карта «Колісниця» розпочинає тиждень, закликаючи Левів до активної роботи. Тому за цим Арканом немає підстав відкладати справи на потім. Це час для дій та відповідальності. Представникам знаку залишається зробити останнє зусилля, щоб досягти мети.

Карта «Суд» підтримує перший Аркан розкладу, закликаючи Левів бути активними та відповідальними. На початку тижня представники знаку зможуть впоратися зі складними завданнями та підбити проміжні підсумки. Аркан віщує нові можливості та довгоочікуване звільнення від труднощів.

За картою «Зірка» Леви завершать тиждень на позитивній ноті. Аркан закликає не відмовлятися від своїх ідей і пам'ятати, що найзаповітніші бажання здійснюються, коли вірити у вищі сили. Карта обіцяє розв'язання складних ситуацій та щастя в особистому житті.

Діви

Цей тиждень обіцяє бути повним несподіваних новин та пригод. Карта «Дурень» попереджає представників знаку, закликаючи до відповідальності та активності. Поспішні дії і недбале ставлення до справ, а також надмірна підозрілість і залежність від чужої думки можуть мати негативні наслідки.

Аркан «Світ» символізує успіх, завершення важкого періоду та щастя. Для Дів ця карта підкреслює важливість здобуття внутрішньої свободи та відмови від будь-яких залежностей, що відкриє двері до нових можливостей.

Тиждень завершує Аркан «Ієрофант», який наголошує на значенні відповідальності. Активна робота і дотримання традицій виявляться корисними. Дівам слід навчатися у мудрих наставників та залишатися вірними власним ідеалам.

Терези

Карта «Імператриця» обіцяє Терезам здобуття внутрішньої гармонії, яка допоможе їм покращити відносини з близькими та оточуючими. Карта нагадує, що важливо пам'ятати про відповідальність, не поспішати при вирішенні складних завдань і не намагатися прискорити час. Аркан радить дбати не лише про власні потреби, але й звертати увагу на потреби інших.

Аркан «Колесниця» інформує Терезів про можливість завершити складні проєкти та отримати заслужену винагороду за свою працю. Також карта говорить про те, що не варто зупинятися за крок до перемоги та боятися труднощів. На початку весни важливо зібрати сили та спрямувати їх на досягнення мети.

Карта «Вежа» попереджає Терезів про те, що ігнорування реальності не приведе до позитивних результатів. Аркан віщує події, які змусять представників знаку активізуватися та діяти рішуче. Порада карти — не боятися змін та не зупинятися на досягнутому.

Скорпіони

Карта «Смерть» нагадує Скорпіонам, що життя не стоїть на місці. Це означає, що наприкінці зими важливо підбити підсумки роботи, відмовитися від застарілих планів та поставити перед собою реальні завдання. Успіх чекає на тих, хто не живе ілюзіями і готовий прийняти зміни в своєму житті.

Карта «Ієрофант» символізує духовне навчання і мудрість. Для Скорпіонів важливо зосередитися на творчій роботі, увазі до деталей та відповідальності. Аркан також може означати незабаром зустріч з мудрим наставником, який зможе надати допомогу та підтримку у вирішенні труднощів.

За картою «Імператор» Скорпіонам слід бути уважними та готовими до активних дій. Для представників цього знаку ця карта віщує можливість проявити свої сильні сторони та досягти значних успіхів. Аркан також вказує на перспективу швидкого успіху у своїх справах.

Стрільці

«Колесо Фортуни» у розкладі — карта змін та несподіваних подій, які можуть застати Стрільців зненацька. Аркан підкреслює важливість гнучкості та відкритості до нового, закликаючи розібратися у подіях, перш ніж активно втручатися. Карта закликає "плисти за течією", приймати події такими, які вони є, та шукати відповідні рішення.

Аркан «Місяць» символізує таємничість, наголошуючи на переживаннях, страхах та тривогах, що можуть затуманити ясність сприйняття та ускладнити прийняття рішень. Важливо не дозволяти емоціям заволодіти свідомістю, а спиратися на логіку та здоровий глузд. Карта радить Стрільцям бути обережними та пильними, особливо у вирішенні важливих питань.

Карта «Імператриця» віщує можливість довіритися процесу та прийняти життя в усій його повноті. Коли ця карта з'являється в розкладі, Стрільцям слід усвідомити, що поспіх може завдати шкоди. Це означає, що краще не чинити опір подіям, які відбуваються, і тоді все складеться оптимальним чином.

Козероги

Аркан «Сила» закликає Козерогів розпочати тиждень активно та стійко переносити виклики долі. За цією картою важливо не вагатися, щоб не упустити події, які можуть кардинально змінити життя. Позитивний настрій, дисциплінованість та вміння правильно встановлювати пріоритети приведуть до нових перемог.

«Сонце» у розкладі — карта тріумфу та благополуччя. Аркан віщує, що Козероги успішно завершать проєкти, отримають винагороду та зможуть безперешкодно розпочати власну справу. Порада карти — насолоджуватися своїм щастям та братися за нові проєкти.

Аркан «Смерть» підкреслює, що час прощання з минулим не слід відкладати. На початку весни Козероги стоятимуть на порозі значних змін, які важливо прийняти у своє життя. Позитивні події невдовзі настануть, і для них потрібно звільнити місце, залишивши минуле за спиною.

Водолії

Початок тижня для Водоліїв буде дуже напруженим. Карта «Місяць» вказує на страхи та невизначеність, що перешкоджають активній діяльності та прийняттю правильних рішень. Водоліям важливо довіряти своїй інтуїції для обходу перешкод. Не менш важливим буде відмова від потурання чужим забаганкам.

«Імператор» у розкладі — карта зростання та розвитку. Вона з'являється у момент, коли потрібно мобілізувати сили та сфокусуватися на рішенні найважливіших завдань. Аркан радить залишатися чесними та непохитними для досягнення нових вершин.

Карта «Закохані» закликає Водоліїв зосередитися та бути відповідальними. На початку березня багато чого буде залежати від їхнього вибору подальшого напрямку та здатності робити обдумані рішення.

Риби

Аркан «Місяць» розпочинає тиждень, закликаючи представників цього знаку бути уважними. За цією картою багато таємниць стаю явними, і Рибам необхідно правильно розпорядитися отриманою інформацією. Не ігнорувати інтуїцію — внутрішній голос допоможе визначити, як найкраще використати свої таланти.

Карта «Пустельник» символізує усамітнення, внутрішню мудрість та самопізнання. Основне послання цієї карти — можливість тимчасово відокремитися та присвятити час роздумам. У цей період важливо визначитися з подальшими цілями, встановити пріоритети та зайнятися справами з впевненістю.

Карта «Дурень» символізує новий початок, ідеалізм та ризик. Вона може означати можливість щасливого збігу обставин та удачі, але також наголошує на потребі в обережності та розумінні. Аркан закликає до здатності робити обдумані рішення, не боятися змін і одночасно не ризикувати без необхідності.

Джерело