Таро-прогноз на тиждень з 19 по 25 лютого 2024 року

Дізнатися, що приготував цей тиждень лютого, знакам Зодіаку допоможе точний прогноз, виконаний за допомогою карт Таро.

Кожен прогноз, виконаний за допомогою старших Арканів, є унікальним. Експерти рекомендують уважно вивчити карти, що випали, і обов'язково прислухатися до внутрішнього голосу. Інтуїція допоможе правильно розтлумачити попередження та з легкістю залучити удачу навіть у найскладнішій справі. Вивчати карти важливо у спокійній обстановці, щоб ніщо не відволікало від прочитання свого майбутнього, інформує Ukr.Media.

Овни

Аркан «Верховна жриця» говорить про те, що цього тижня Овнам потрібно довіряти інтуїції та передчуттям. По цій карті важливо пам'ятати і про відповідальність, тому представникам сузір'я не можна поспішати, а також прислухатися до чуток, пліток та інший неперевіреній інформації.

«Суд» у розкладі — карта завершення та перемоги. Овни зможуть завершити складні проєкти, поставити на місце кривдників та повернути гарну репутацію. Порада цієї карти — бути об'єктивними та сміливими, щоб не потрапити до влади маніпуляторів. Вони здатні дуже ускладнити життя.

Аркан «Смерть» говорить про те, що Овнам настав час звільнитися від того, що завдає незручностей. Настав час поставити крапку в тих справах, які вже ніяк не вплинуть на перебіг подій, закрити двері минулого і залишити за ними те, що заважає подальшому розвитку та втіленню сміливих планів.

Тельці

Тиждень починається із позитивної карти «Імператриця». По ній Тельці можуть бути спокійними за свої плани: якщо не поспішати і не розголошувати нікому своїх намірів, то проблем не виникне. Також Аркан обіцяє успіхи в особистому житті тим, хто налаштується на хвилю позитиву і не провокуватиме конфліктні ситуації.

Аркан «Колесниця» говорить про те, що настав час активних дій. Тільці зможуть залучити нові успіхи, якщо будуть налаштовані на результат та перестануть відкладати вирішення важливих питань. Відповідальність і вміння правильно розподіляти енергію допоможуть легко впоратися з усіма завданнями.

Карта «Помірність» говорить про те, що Тельцям потрібно бути відповідальними та уважними. Наприкінці тижня не так швидкість, як вдумлива робота стане джерелом стабільності та процвітання. Наразі потрібно зосередитися на виконанні першочергових справ та не відволікатися на виконання несуттєвих завдань.

Близнята

Аркан «Ієрофант» символізує духовний розвиток, дотримання принципів та норм. За цією картою Близнята зможуть знайти духовних наставників або стати вчителями для тих, кому потрібна підтримка. Настав час спрямувати енергію в русло свого розвитку та пошуку істини.

Карта «Самітник» передбачає час тиші. Це означає, що у представників сузір'я з'явиться час для того, щоб залишитися наодинці зі своїми думками. Така тактика допоможе визначитися з новими завданнями, залишити у минулому застарілі ідеї та відновити енергію для активної роботи над створенням особистого успіху.

Карта «Колесо удачі» говорить про циклічність. Близнята мають бути готові до того, що в їхнє життя увірвуться несподівані зміни. Такий стан справ може вибити з колії, проте представникам цього Знака не можна метушитися. Спокій, витримка та вміння отримувати цінні уроки з того, що відбувається, допоможуть впоратися зі стресом.

Раки

Карта «Повішений» відкриває тиждень, закликаючи Раків до відповідальності. За цим Арканом є ймовірність уповільнення або неможливості виконання певної роботи. Представникам цього сузір'я важливо переключати увагу, щоб не гаяти часу даремно. До вирішення відкладених питань можна повернутись пізніше з новими ідеями.

Аркан «Верховна жриця» закликає Раків бути уважними до деталей. По цій карті знайти справжній сенс і розібратися з труднощами буде простіше, якщо брати до уваги підказки Всесвіту. Увага до передчуттів не дасть представникам сузір'я оступитися і зайти в глухий кут.

Аркан «Сонце» говорить про те, що період труднощів завершено. Раків чекає довгоочікувана нагорода, нові можливості та приємні звістки. По цій карті можна сміливо розпочинати нові проєкти або насолоджуватися завершенням складної роботи, відпочивати та заповнювати запаси енергії у колі близьких людей.

Леви

Цей тиждень буде досить активним, судячи з карти «Сила». Левам належить використовувати не лише свої вміння, а й кмітливість, щоб подолати перешкоди на шляху до довгоочікуваної мети. Аркан обіцяє перемогу над труднощами у тому випадку, якщо представники цього сузір'я перестануть відкладати важливі справи на безвік.

Карта «Імператриця» також повідомляє Левам про необхідність взяти себе в руки та працювати над створенням успішного майбутнього. За цим Арканом важливо звільнити свідомість від негативу, щоб не накручувати себе і не гасати перед тимчасовими перешкодами. Не зайвою буде і підтримка з боку близьких людей.

Завершує тиждень Аркан «Самітник», який закликає Левів на якийсь час зупинитися, підбити проміжні підсумки та заповнити енергію. По цій карті представники сузір'я зможуть звільнитися від стереотипного мислення, залишити спроби воскресити минуле та зосередитись на сьогоденні.

Діви

«Повішений» у розкладі — карта тимчасового припинення справ. Не виключено, що Дівам доведеться відкласти завдання, щоб не зайти в глухий кут і не втратити часу. Зараз важливо переключити увагу, щоб пізніше повернутися до вирішення питань із новими силами та думками.

Аркан «Зірка» обіцяє Дівам захист з гори. Це означає, що плани можна втілювати в життя і не боятися промахів. Невдачі увірвуться в життя лише в тому разі, якщо представники сузір'я будуть неуважні та халатні стосовно своїх обов'язків. Чесність та позитивний настрій допоможуть запобігти проблемам.

Карта «Ієрофант» говорить про те, що Дівам потрібно заручитися підтримкою. Мудрі поради допоможуть правильно розставити пріоритети, знайти спосіб вирішення нагальних питань і набути впевненості. У питаннях про розвиток подій Аркан говорить про те, що успіх буде на боці тих, хто користується своїми талантами для вирішення завдань.

Терези

Аркан «Помірність» закликає Терезів до уважності та обережності. По цій карті немає причин для занепокоєння: достатньо лише стримати свій запал і дочекатися підказки від Всесвіту, щоб почати діяти і в короткий термін залучити до життя необхідні зміни.

По карті «Мир» настає період, коли Терези можуть з легкістю звільнитися від клопоту та проблем. Карта обіцяє примирення з близькими, здобуття щастя та комфорту. Для того, щоб успіх не залишав, важливо зберігати оптимістичний настрій і відмовитися від будь-яких проявів слабкості.

Карта «Імператор» обіцяє Терезам відмінний час для того, щоб самоствердитись. Однак робити це потрібно за рахунок нових досягнень мудрих рішень та активної роботи над створенням позитивного майбутнього. Порада Аркана — прислухатися до мудрих порад і переймати досвід для швидкого завершення поставлених завдань.

Скорпіони

По карті «Сонце» на Скорпіонів чекає чудовий початок тижня. Аркан обіцяє завершення важкого періоду та початок зростання у будь-якій із сфер життя. Представники сузір'я зможуть поставити крапку у складних проєктах, отримати нагороду за свою роботу, відпочити та з новими силами взятися за важливі завдання.

Аркан «Помірність» закликає Скорпіонів відмовитися від будь-якого ризику та не довіряти чуткам. По цій карті в середині тижня важливо сповільнитись, щоб не упустити значущих деталей. З них складається шлях до успіху, а отже, треба працювати вдумливо та без поспіху. Для нових успіхів важливо розставити пріоритети.

«Закохані» у розкладі — карта вибору, який потрібно зробити для подальшого залучення благополуччя. Карта не завжди вказує на розвиток особистих відносин, але завжди закликає до усвідомлених рішень, які допоможуть розвитку та набуття щастя. Не виключено, що представникам сузір'я доведеться пожертвувати малим, щоб невдовзі зірвати куш.

Стрільці

Аркан «Помірність» говорить про те, що Стрільці зможуть досягти добрих результатів, якщо будуть уважними та відповідальними. Цього тижня важливо уникати будь-яких авантюр та недбалого ставлення до своєї роботи. Помірність у всьому стане ключем до відкриття дверей, що ведуть до щастя.

Карта «Сонце» обіцяє позитивні зміни для представників сузір'я. За цим Арканом настає час, коли немає ніяких перешкод, а значить, Стрільці можуть сміливо втілювати в життя заповітні бажання чи раніше складені проєкти. Також карта обіцяє гідну нагороду тим, хто докладав безліч зусиль для виконання складної роботи.

«Повішений» у розкладі — карта випробувань на міцність. По ній Стрільцям належить на якийсь час відкласти роботу, щоб зайнятися чимось іншим. Порада Аркана — не стукати у зачинені двері, а шукати способи подолання перешкод іншим шляхом. Представникам сузір'я допоможуть їх кмітливість та вроджені таланти.

Козероги

Аркан «Дурень» віщує період нових можливостей, проте Козероги мають бути пильними. Уміння вчасно зупинитися і не наражати себе на марний ризик неодноразово виручить у сумнівних ситуаціях. Загалом карта не обіцяє проблем тим, хто підходить до вирішення питань з холодною головою, але при цьому не противиться новому.

Карта «Самітник» говорить про необхідність поринути у свої думки і на якийсь час відійти від справ. За цим Арканом представникам даного сузір'я варто прислухатися до внутрішнього голосу, щоб знайти оптимальне рішення для питань, що виникають, і вчасно відмовитися від виконання роботи, що ні до чого не приводить.

Аркан «Маг» у розкладі — карта творчого початку, активності та пошуку особистого шляху розвитку. Для Козерогів ця карта обіцяє можливість розкрити нові грані талантів, користуватися накопиченими знаннями для подолання труднощів і набуття свободи від сторонньої думки.

Водолії

Аркан «Ієрофант» говорить Водоліям про те, що потрібно знайти гармонію із собою та зовнішнім світом. Карта закликає також до добрих порад мудрих людей, завдяки яким представникам сузір'я вдасться вирішити спірні питання та вийти з неоднозначних ситуацій з успіхом.

Карта «Повішений» закликає Водоліїв принести жертву, щоб продовжити шлях до процвітання. Можливо, це буде зміна режиму та більше занурення у справи чи тимчасове призупинення якогось проєкту для роботи над помилками. Представникам сузір'я важливо винести цінний досвід та докласти всіх зусиль для виправлення неточностей.

По карті «Вежа» настає період, коли важливо прийняти назрілі зміни і відмовитися від того, що заважає руху. Представники цього сузір'я зможуть змінити погляди на життя і те, що відбувається, переглянути свої ідеали і впоратися з потрясінням з мінімальними втратами.

Риби

Аркан «Сонце» відкриває тиждень, повідомляючи про довгоочікуваний успіх. З цієї карти немає причин для занепокоєння: успіх буде на боці тих, хто насолоджується своїм життям і вірить у власні сили. Риби можуть взяти паузу, щоб відпочити після серйозної роботи або взятися за втілення сміливих ідей.

Карта «Дурень» символізує несподівані події, які можуть стати початком нових дивовижних пригод. За цим Арканом Риби не повинні забувати про відповідальність, адже недбале ставлення до своєї роботи і того, що відбувається в цілому, може стати причиною безлічі помилок.

Карта «Закохані» може вказувати на необхідність вибору альтернативних варіантів. Часто це є складним рішенням. Воно вимагатиме від Риб уважного зважування всіх обставин для того, щоб знайти оптимальне рішення для вирішення ситуації, що склалася.

Джерело