Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 грудня 2023 року

Поради старших Арканів допоможуть визначитися зі стратегією і легко обійти будь-які неприємності і перешкоди на шляху до поставлених завдань.

Експерти рекомендують вивчити розклади, щоб отримати впевненість і знайти відповіді на питання що хвилюють. Точно розтлумачити карти буде простіше, якщо довіритись своєму внутрішньому голосу і не ігнорувати те, що відбувається в житті, інформує Ukr.Media.

Овни

Перша карта розкладу «Сила» говорить про здатність долати перепони та процвітати у важких ситуаціях. Цього тижня Овнам важливо використовувати свою силу та рішучість, не зупинятися перед труднощами та сміливо дивитися у майбутнє. Аркан обіцяє успіх тим, хто рішуче прямує до своєї мрії.

Аркан «Вежа» символізує руйнування старих структур. Ця карта говорить про несподівані зміни в житті, які можуть бути руйнівними на перший погляд, але зрештою відкривають нові можливості. Представникам сузір'я не варто чинити опір змінам. До них важливо адаптуватися, щоб знайти можливості для зростання та розвитку.

Третя карта розкладу «Маг» говорить про необхідність використовувати свої здібності для досягнення поставленої мети. Овнам важливо помічати деталі та йти особистим шляхом розвитку, щоб не прогаяти власного щастя. Інтуїція допоможе вибрати правильний напрямок для досягнення успіхів.

Тельці

Перша карта «Дурень» вказує на те, що новий тиждень буде сповнений несподіваних подій. Тільцям належить приймати нові виклики та розширювати горизонти. Такий стан справ може здатися лякаючим, але часом дивні шляхи можуть призвести до великих відкриттів та успіхів. Порада карти — бути готовими до нестандартних рішень.

Аркан «Суд» закликає Тельців до самоаналізу та прийняття рішень. Представники сузір'я можуть зіткнутися зі складним вибором, а отже, потрібно бути дуже уважними та чесними. Карта радить звернути увагу на аспекти життя, які потребують змін та зростання.

«Диявол» у розкладі — карта небезпеки та спокуси. Щось перешкоджатиме розвитку та заважатиме руху вперед. За цим Арканом Тельцям треба бути уважними, звільнятися від негативних звичок чи поганих порад. У боротьбі за своє щастя та подолання труднощів допоможе виховання сили волі та відмова від потурання миттєвим примхам.

Близнята

Початок тижня, судячи з карти «Дурень», буде повним можливостей. Близнятам доведеться піти на ризик і вийти за межі зони комфорту. Не варто забувати, що іноді щастя приходить, коли ми наважуємося на сміливі дії. Порада Аркана — бути відкритими новим можливостям, але не забувати про відповідальність і розважливість.

Карта «Верховна жриця» вказує на необхідність звернути увагу на духовний бік життя та усвідомлення своїх внутрішніх потреб. Не виключено, що представникам сузір'я знадобиться час для усамітнення. Це допоможе прийняти правильні рішення та набути гармонії.

Аркан «Самітник» вторить другій карті розкладу і закликає Близнят не поспішати з висновками та діями. Порада цієї карти — поринути у свої думки, щоб правильно розставити пріоритети і відмовитися від усього наносного. Настав час вибрати єдино вірний шлях, який приведе до нових успіхів та перемог.

Раки

Представникам сузір'я на початку тижня не варто зволікати і чекати на диво. Аркан «Колесниця» вказує на рух уперед та досягнення успіху. У цей період життя важливо докласти зусиль і бути цілеспрямованими, щоб вибратися із застою та прийти до бажаної мети без зволікань.

Аркан «Маг» символізує творчий початок. Ракам важливо використовувати навички та таланти для досягнення поставлених завдань. Зараз важливо привнести у своє життя щось нове та оригінальне. Порада карти — використовувати уяву і творчість для вирішення завдань.

«Ієрофант» у розкладі — карта мудрості та філософського погляду на життя. Ракам може знадобитися порада та підтримка досвідченіших людей чи духовних керівників. Звернути увагу потрібно і на духовні практики, щоб набути мудрості і прийняти рішення для подальшого розвитку.

Леви

Карта «Помірність» закликає до набуття гармонії та балансу у житті. Аркан говорить про те, що настав час для миру та спокою. Леви можуть очікувати, що найближчим часом вдасться знайти баланс між роботою та особистим життям, налагодити стосунки з навколишніми та здобути щастя.

Аркан «Смерть» вказує на необхідність перетворення та вибору нового шляху. Коли ця карта з'являється в прогнозі, вона не передбачає фізичної смерті, а вказує на закінчення старих етапів і початок чогось нового. Настає період, коли потрібно зробити вибір, щоб відкрити двері та йти до свого щастя.

Третя карта «Імператриця» вказує на сприятливий та успішний період для Левів. Творчі здібності проявляться з новою силою, і представники сузір'я зможуть стати як керівниками, так й натхненниками для оточення. Аркан говорить про зростання та особистий розвиток, а отже, треба діяти, а не чекати біля моря погоди.

Діви

Карта «Дурень» з'являється у розкладі, коли в житті назрівають серйозні зміни. Аркан символізує подорожі, пригоди та нові починання. Це може означати, що на Дів чекають несподівані події або пропозиції, які можуть призвести до можливостей зростання і розвитку.

Аркан «Колесо удачі» вказує на зміни, а також символізує постійний рух та мінливі обставини. Ваше фінансове та емоційне становище може змінюватися протягом тижня. Будьте готовими до цих змін та прийміть їх як частину вашого розвитку. Майте віру в те, що зміни, що прийшли, можуть принести вам удачу і благополуччя в довгостроковій перспективі.

Карта «Повішений» закликає Дів до переосмислення своїх поглядів та підходів до певних ситуацій. Досягти бажаних результатів буде простіше, якщо звільнитися від обмежуючих переконань та звичок, які заважають руху вперед та розширенню можливостей.

Терези

Перша карта розкладу «Сила» говорить про рішучість, завдяки якій вдасться подолати перешкоди. Терези повинні прагнути до поставлених цілей, бути стійкими і спокійно вирішувати питання, що виникають у міру руху назустріч своїй мрії. Аркан говорить про те, що впевненість та справедлива оцінка того, що відбувається, не дадуть зайти в глухий кут.

Аркан «Ієрофант» говорить про наставництво, духовний розвиток і нові можливості. Представники сузір'я зможуть подолати сумніви та знайти шлях до щастя, якщо правильно встановлять пріоритети, будуть уважними до деталей і не підуть на угоди з власною совістю.

«Зірка» у розкладі — карта зростання та успіху. Мрії та цілі почнуть здійснюватись у найближчому майбутньому, якщо не звертати з обраного шляху та не кидати розпочатого. Терезам важливо пам'ятати про те, що щастя і успіх йдуть пліч-о-пліч з тими, хто впевнений у собі, налаштований позитивно і перебуває в гармонії із зовнішнім світом.

Скорпіони

На початку тижня на Скорпіонів чекають потрясіння. Аркан «Вежа» говорить про серйозні зміни в житті, завдяки яким вдасться скинути пута і попрощатися зі сковуючими обставинами. Представники сузір'я не повинні забувати про те, що прогрес неможливий, якщо чіплятися за минуле і застарілі ідеї.

Карта «Суд» говорить про необхідність чесної боротьби. Скорпіони зможуть поставити крапку у серйозному проєкті та отримати гідну нагороду, а також звільнитися від нав'язливої уваги з боку недоброзичливців. Порада Аркана — бути чесними та справедливими, щоб зміцнити своє становище у суспільстві.

Аркан «Ієрофант» говорить про значущість духовної та філософської складової в житті зараз. Скорпіони зможуть знайти відповіді на питання завдяки підтримці мудрих наставників та набуття гармонії. Також по цій карті важливо правильно розставити пріоритети, щоб витрачати сили на вирішення дійсно важливих завдань.

Стрільці

Стрільців цього тижня чекають довгоочікувані зміни. Аркан «Смерть» говорить про те, що настав час попрощатися з минулим, щоб впустити в життя нові події. Важливо прийняти ці зміни з відкритим розумом та серцем. Позитивного результату можна досягти, якщо представники сузір'я готові адаптуватися до нових обставин.

Аркан «Колесниця» закликає бути рішучими та впевненими у своїх діях, щоб досягти успіху. Карта також говорить про важливість балансу та самоконтролю у житті. Скорпіони повинні пам'ятати про відповідальність і не захоплюватися, щоб не втрачати контролю над тим, що відбувається.

Аркан «Диявол» закликає Стрєльцов до уваги та відповідальності. Цього тижня можуть виникнути обставини, в яких важливо виявити терпіння та витримку. Настав час відмовитися від поганих звичок і поступово перетворювати своє життя на краще. Звернутися потрібно до своїх внутрішніх сил.

Козероги

Цього тижня від Козерогів знадобиться не лише вміння адаптуватися до обставин, а й мудрість. Карта «Колесниця» закликає до рішучих дій, які призведуть представників сузір'я до нових успіхів або дозволять дійти до бажаних цілей за короткий термін.

Карта «Відлюдник» вказує на необхідність самоаналізу. Козерогам може знадобитися усамітнення, щоб знайти відповіді на запитання. Порада карти — звернути увагу на свої потреби та попрацювати над самовдосконаленням. Аркан також говорить про значущість навчання та освіти.

Аркан «Повішений» вказує на необхідність змінити своє ставлення до певних ситуацій чи проблем у житті. Можливо, Козероги застрягли у певних зразках мислення чи поглядах, які можуть перешкоджати зростанню. Настав час відмовитися від застарілих поглядів, щоб не зупинятися у розвитку.

Водолії

Карта «Зірка» говорить про виконання заповітних бажань та досягнення поставлених завдань. Водолії легко прийдуть до успіху, якщо віритимуть у свої сили і не змінюватимуть своїх планів. Ця карта приносить хороші звістки та нові можливості, які допоможуть досягти успіху у справах та особистому житті.

По карті «Закохані» представникам сузір'я важливо бути відповідальними та рішучими. Аркан говорить про необхідність вибору, зробити який потрібно самостійно, а не під гнітом обставин чи сторонньої думки. Розвиток подій залежатиме від Водоліїв у повній мірі.

Аркан «Повішений» попереджає про необхідність піти на деякі жертви для досягнення бажаних результатів. Водоліям може знадобитися тимчасово відмовитися від деяких задоволень, знайти компроміс у стосунках, щоб рухатися вперед. Будьте готові проявити терпіння та гнучкість, щоб досягти успіху.

Риби

На початку тижня, судячи з карти «Повішений», Рибам доведеться відкласти власні бажання та поступитися на користь інших людей або для загального блага. Будьте готові виявити терпіння та навчитися підлаштовуватися під обставини, щоб прийти до особистих успіхів та зміцнити репутацію.

«Суд» у розкладі — карта важливих рішень. Вирішення важливих завдань та питань вимагатимуть відповідальності та неупередженості. Представникам сузір'я важливо бути об'єктивними у своїх рішеннях, оцінювати ситуацію з різних сторін, перш ніж робити остаточні висновки та розпочати роботу.

Аркан «Вежа» передвіщає потрясіння або зміни у житті. Можливо, раптово з'явиться нова інформація, яка потребуватиме миттєвої адаптації та певного стилю поведінки. Будьте готові до зміни планів і прагніть до гнучкості, щоб не упустити приємних можливостей.

Джерело