Таро-прогноз на тиждень з 1 по 7 квітня 2024 року

Точні підказки карт допоможуть визначитися з напрямком і легко залучити до життя необхідні події.

Розклади карт є популярним через точні підказки та можливість зазирнути в майбутнє. Представники Зодіакальних сузір'їв зможуть побачити шляхи розвитку, щоб визначитися з діями та не зробити прикрих промахів. Експерти радять познайомитися з розкладами на перший тиждень квітня, щоб розпочати другий місяць весни успішно та не прогаяти свого щастя, інформує Ukr.Media.

Овни

«Правосуддя» у розкладі — карта внутрішнього балансу та рівноваги. Овнам важливо зібратися з силами та думками, протистояти спокусам та домагатися нових вершин успіху чесним шляхом. За цим Арканом справедливість тріумфуватиме, а отже, можна не турбуватися за поведінку противників — бумеранг долі наздожене їх у разі вчинення непристойних вчинків.

Карта «Сонце» говорить про те, що на Овнів чекає довгоочікуваний успіх. Аркан вказує на отримання нагороди, можливість розвиватися у своїй сфері, а також нові перспективи. Представники сузір'я можуть сміливо дивитись у майбутнє, виконувати заповітні мрії та набиратися сил перед черговим ривком.

Аркан «Повішений» говорить про скрутну ситуацію, в якій представники цього сузір'я можуть опинитися, якщо недбало ставитимуться до своєї роботи. Порада карти — бути уважними та обережними, не давати порожніх обіцянок, а також пам'ятати про виконання своїх обов'язків.

Тельці

Аркан «Верховна жриця» у розкладі — нагадування Тільцям про те, що не можна приймати поспішних рішень. Карта закликає довіритись інтуїції, не поспішати з висновками та уважно стежити за знаками долі. Вони підкажуть, якщо представили сузір'я, звернули не на ту дорогу.

Карта «Місяць» говорить про те, що Тельцям відкриються таємниці, якщо бути уважними та чуйними. За цим Арканом не можна сумніватися в собі і довіряти неперевіреній інформації, щоб не зайти в глухий кут і не зробити хибних кроків у напрямку до нього.

«Колесо удачі» у розкладі — карта успіху, проте для цього Тельцям важливо зосередитися на першочергових завданнях і не намагатися встигнути все й одразу. Також карта говорить про те, що в житті часом відбуваються непередбачувані події. До них не можна підготуватися, але можна взяти кермо у свої руки, якщо уважно аналізувати те, що відбувається, і робити правильні висновки.

Близнята

Карта «Правосуддя» відкриває тиждень, закликаючи Близнят до відповідальності. За цим Арканом важливо пам'ятати про те, що чесна боротьба приведе до успіху, а спроби обдурити долю неминуче приведуть до проблем і нових перешкод на шляху до заповітної мети.

Аркан «Зірка» говорить про те, що Близнята йдуть вірним шляхом. Карта символізує ясну мету, яка маячить попереду, і на її досягненні необхідно зосередитися. Представники сузір'я зможуть виконати заповітні мрії, якщо не зраджуватимуть власних ідеалів.

Аркан «Імператор» говорить про успіхи, відповідальність та нові можливості. Карта символізує ясний розум і бажання досягати результатів у справах та особистому житті. Близнятам можна сміливо братися за важливі проєкти та не соромитися просити допомоги у мудрих наставників.

Раки

«Колесо удачі» у розкладі для Раків — карта нових можливостей та попередження про те, що поспішати не можна. Події, які розвиватимуться цього тижня, можуть застати представників сузір'я зненацька, проте ухвалювати поспішні рішення не можна. Спокійний і вдумливий аналіз того, що відбувається, допоможе зробити вірні висновки та дійти до успіху.

Аркан «Місяць» закликає Раків прислухатися до своєї інтуїції, щоб вибрати правильний напрямок і не зайти в глухий кут. Порада карти — не слухати чужих пліток, довіряти собі та боротися з необґрунтованими страхами.

По карті «Маг» настав час змін. Це означає, що Раки зможуть знайти своє місце під сонцем, якщо зважаться на серйозні зміни. Аркан закликає користуватися своїми талантами і не йти на поводу сторонніх порад.

Леви

Карта «Диявол» відкриває тиждень, закликаючи Левів до обережності. По цій карті важливо пам'ятати про те, що миттєві забаганки, марні ризики та довіра чуткам не приведуть ні до чого доброго. Представникам сузір'я важливо пройти тимчасові випробування з честю, щоб отримати гідну винагороду.

Аркан «Колесо удачі» символізує раптові зміни, які можуть застати зненацька. Порада карти — не приймати поспішних рішень і не намагатися керувати тим, що поки не зрозуміло.

Аркан «Зірка» говорить про те, що представники сузір'я обрали правильний шлях. Його потрібно пройти до кінця, щоб здобути не лише нагороду, а й визнання. Поспіх буде згубним, тому перед активною роботою важливо привести почуття до рівноваги.

Діви

Перший тиждень грудня розпочнеться для Дів з карти «Вежа». Аркан говорить про необхідність залишити хибні цілі та закрити двері минулого. Впоратися з труднощами на початку квітня вдасться, якщо впустити в життя зміни та дивитися у майбутнє з оптимізмом.

Карта «Місяць» вказує на те, що власні сумніви можуть перешкоджати Дівам досягнути успіху. Аркан закликає представників сузір'я до боротьби зі страхами та припущеннями, які лише плутають думки і можуть стати причиною багатьох помилок.

Аркан «Суд» закликає Дів до чесності та неупередженості. За цією картою успіх і визнання чекає на тих представників сузір'я, хто гратиме за правилами і не дозволятиме собі розпускати плітки.

Терези

Аркан «Закохані» говорить про те, що на початку тижня Терезів чекає серйозний вибір. Він може стосуватися як особистих відносин, так й роботи. Представники сузір'я повинні діяти самостійно і не боятися тимчасово втратити комфорт.

По карті «Імператриця» Терезів чекає спокійна середина тижня. Карта говорить про те, що представникам сузір'я не варто квапити час і події, щоб у поспіху не прогаяти значних деталей. Вони допоможуть досягти заповітної мети.

«Колесо удачі» у розкладі — карта нових починань і можливостей, які надасть доля. За цим Арканом Терезам важливо пам'ятати про те, що спонтанні дії не приведуть до успіху, тому потрібно визначитися з цілями і взяти кермо управління в свої руки.

Скорпіони

По карті «Закохані» Скорпіони повинні пам'ятати необхідність вибору. Зміни можуть торкнутися різних сфер життя, тому представники сузір'я мають бути пильні та відповідальні під час прийняття важливих рішень.

Аркан «Сонце» говорить про успішне завершення труднощів, довгоочікувану нагороду та нові перспективи. Скорпіони зможуть насолодитися черговою перемогою та поділити радість із близькими людьми. Після нетривалого відпочинку варто знову повертатися до роботи, щоб підкорювати нові вершини.

Карта «Колесо удачі» вказує на вдалий час, коли Скорпіони можуть легко завершити заплановані справи і поставити крапку в складних проєктах. За цим Арканом активний спосіб життя, бажання досягти мети та відповідальність стануть синонімами успіху.

Стрільці

Аркан «Верховна жриця» закликає Стрільців не поспішати з ухваленням відповідальних рішень. Карта говорить про те, що представники сузір'я мають прислухатися до своєї інтуїції, щоб не помилитись із вибором шляху.

Карта «Дурень» перегукується з першим Арканом і говорить про те, що пильність та відповідальність допоможуть Стрільцям уникнути прикрих промахів. Представникам сузір'я важливо уважно стежити за перебігом подій та не перекладати відповідальності на навколишніх.

«Ієрофант» у розкладі — карта духовного розвитку та дотримання правил. Аркан закликає до пошуку наставників, які допоможуть цінними порадами. Стрільцям важливо пам'ятати про норми та не відхилятися від обраного маршруту.

Козероги

Карта «Ієрофант» обіцяє Козерогам приємні звістки. Представники сузір'я повинні пам'ятати про те, що цього тижня варто займатися лише справами, які мають сенс. У цьому випадку винагорода за працю не змусить себе чекати.

Аркан «Правосуддя» обіцяє Козерогам нові успіхи у діловому середовищі. Для того, щоб уникнути промахів, важливо бути відповідальними та чесними. Обман може негативно вплинути на успіхи і стати причиною безлічі негараздів.

«Диявол» у розкладі — карта, що закликає Козерогів пройти випробування з високо піднятою головою. Представники сузір'я зможуть досягнути успіху, якщо не потуратимуть слабкостям і негативним звичкам.

Водолії

Аркан «Колісниця» закликає Водоліїв не зволікати і братися за справи прямо зараз. Доля прихильна, а отже, перешкод на шляху не буде. Вони можуть виникнути лише через власні сумніви або халатне ставлення до вирішення завдань.

Карта «Мир» говорить про те, що представники сузір'я зможуть отримати нагороду за докладені зусилля та насолодитися черговим успіхом. За цим Арканом буде легко порозумітися з оточенням, а значить, з'явиться можливість помиритися з близькими і залишити розбіжності в минулому.

Наприкінці тижня, судячи з карти «Диявол», Водоліїв чекатиме серйозне випробування волі. За цим Арканом представникам сузір'я важливо не потурати спокусам, бути об'єктивними та відповідальними, щоб не зайти в глухий кут.

Риби

«Ієрофант» у розкладі для Риб — нагадування про те, що будь-які дії повинні бути усвідомленими, а не імпульсивними. Карта закликає визначити пріоритети, щоб встигнути розпочате в строк і отримати гідну винагороду за свої зусилля.

Аркан «Диявол» нагадує про те, що потурання поганим звичкам і миттєвим забаганкам доставлять Рибам безліч проблем. Цього тижня важливо бути обережним у всьому, щоб уникнути неприємностей.

За картою «Відлюдник» представникам сузір'я варто взяти паузу і провести роботу над помилками. Завдяки цьому вдасться усунути дратівливі промахи і уникнути великих неприємностей.

Джерело