Таро-прогноз на лютий 2024 року

Точні підказки старших Арканів стануть чудовою підмогою для представників зодіакальних сузір'їв, які мріють завершити зиму на позитивній ноті.

Прогноз, складений з використанням карт Таро «Наслідків», вважається одним з найбільш точних методів передбачення, і тому рік у рік користується все більшою популярністю. Класична розкладка трьох карт відображає можливий розвиток подій у найближчому майбутньому, і експерти пропонують представникам знаків Зодіаку дізнатися, що на них чекає наприкінці зими, інформує Ukr.Media.

Старші Аркани, що використовуються для складання Таро-прогнозу, можуть вказати на можливі неприємності або радісні події, і керуючись цими передбаченнями, ми повинні пам'ятати, що наше майбутнє також залежить від прийнятих рішень.

Овни

Карта «Колесо удачі» говорить про циклічність, а значить, що Овни зіткнуться з витоками. Представники цього сузір'я мають завершити раніше відкладені справи, щоб остаточно звільнитися і розпочати новий етап життя, сповнений позитивних подій і райдужних перспектив.

«Диявол» у розкладі — карта, що попереджає Овнів про випробування. За цим Арканом важливо залишатися обачними і відповідальними, щоб не піти на приводу руйнівних емоцій. Представникам сузір'я важливо обійти пастки на заваді, щоб уникнути проблем і неприємностей.

Аркан «Сонце» говорить про те, що в житті Овнів немає причин для занепокоєння. Задумане буде виконуватися вчасно, а отже, можна сміливо діяти, починати щось нове та захоплююче. Ця карта приносить світло і тепло, і віщує поліпшення у найрізноманітніших сферах життя.

Тельці

Карта «Мир» символізує гармонію, врівноваженість та завершення циклу. Аркан віщує період спокою та гармонії, коли Тельці зможуть відчути радість та задоволення від завершення поточних завдань та досягнення цілей. Також карта говорить про можливість вирішити розбіжності та примиритися з близькими.

Аркан «Маг» передбачає час, коли представники цього сузір'я можуть виявити внутрішні сили та ресурси, необхідні для досягнення поставлених завдань. Це може бути час для прояву творчого потенціалу та виконання заповітних мрій. Також карта закликає не зволікати і сміливо слідувати обраним шляхом, щоб не прогаяти свого успіху.

Карта «Самітник» символізує саморефлексію та внутрішнє зростання. Вона передбачає час для усамітнення, внутрішнього пошуку відповідей на питання що хвилюють. Тільцям потрібно приділити час самому собі і звернутися до свого внутрішнього світу для того, щоб відмовитися від застарілих ідей.

Близнята

Карта «Імператриця» вказує на нові можливості, пов'язані зі зростанням та розвитком. У цьому лютому Близнята зможуть виявити всі межі своїх талантів, щоб зійти на новий рівень успіху, успішно впоратися з наміченими справами та здобути щастя у різних сферах життя.

Аркан «Імператор» символізує владу, порядок та авторитет. Він передбачає період структури, дисципліни та керівництва. Близнятам варто виховувати лідерські якості та стати організованішими, щоб претендувати на посаду мрії або зайнятися веденням власного бізнесу.

Карта «Колісниця» символізує зміни. За нею Близнята зможуть зробити останній ривок, який відокремлює від довгоочікуваної мети. Також Аркан передбачає період, коли представники сузір'я зможуть керувати своєю долею і спрямовувати всі сили для досягнення нових успіхів.

Раки

По карті «Світ» Раки можуть очікувати на довгоочікуване позбавлення труднощів і перешкод на шляху. Аркан символізує гармонію, врівноваженість та завершення циклу. На представників сузір'я чекає період спокою та гармонії, радості та задоволення від завершення поточних завдань.

По карті «Самітник» настає час, коли Раки можуть на якийсь час відсторонитися від справ і поринути у свої емоції. Аркан говорить про період самоаналізу, коли ви можете звернутися до своїх внутрішніх думок і почуттів для духовного зростання та пошуку нових шляхів для розвитку.

Аркан «Повішений» пов'язаний із прийняттям певних умов та переоцінкою своїх дій. Для Раків ця карта може означати тимчасове припинення якоїсь роботи, щоб відволіктися і перезавантажити свідомість. Пізніше виконати роботу не складе труднощів завдяки новому підходу.

Леви

«Імператриця» у розкладі — карта зростання та розвитку, а отже, Леви можуть бути впевнені у благополучному результаті розпочатої роботи. За цим Арканом важливо пам'ятати про відповідальність і не квапити події. У контексті прогнозу карта може означати появу нових можливостей, пов'язаних із зростанням та розвитком.

По карті «Самітник» Левам варто приділити час собі та своїм потребам, щоб глибше зрозуміти свої потреби та намітити шлях подальшого розвитку. Аркан також закликає представників сузір'я ще раз проаналізувати події, щоб не гнатися за порожніми ілюзіями та спрямувати енергію на досягнення реальних завдань.

Аркан «Повішений» передбачає період, коли Левам може знадобитися зупинитися і переосмислити ситуацію, щоб знайти нові точки зору та рішення. По цій карті також можлива тимчасова відмова від будь-яких благ для того, щоб досягти нових успіхів.

Діви

Аркан «Колесо удачі» передбачає Дівам несподівані повороти подій, які можуть застати зненацька. Порада карти — не поспішати з рішеннями та уважно проаналізувати те, що сталося, щоб ухвалити вірні рішення та залучити до життя позитивні зміни.

Аркан «Ієрофант» говорить про духовний розвиток, самопізнання та готовність до вивчення нових знань. По цій карті Діви зможуть знайти наставників, які допоможуть з вирішенням нагальних питань.

Карта «Місяць» символізує інтуїцію, неясність та підсвідомість. Дівам може знадобитися більше уваги до своїх переживань та інтуїції, оскільки вони можуть бути особливо важливими в цей період. Представники сузір'я можуть дізнатися про таємну інформацію, розпорядитися якою потрібно з розумом.

Терези

На початку місяця по карті «Зірка» Терези можуть бути впевнені у тому, що їхні задуми здійсняться якнайкраще. За цим Арканом важливо вірити у вищі цілі і дотримуватися принципів моралі, щоб уникнути неприємностей на шляху. Карта також говорить про перспективні можливості для тих, хто не опускає рук і працює над своїм благополуччям.

Аркан «Смерть» означає перетворення, новий етап та завершення чергового циклу. Нерідко він приносить розуміння того, що деякі аспекти вашого життя повинні піти, щоб щось нове могло зайняти їхнє місце. Терези повинні бути готові до прощання з минулим, яке заважає подальшому розвитку.

Карта «Колісниця» не випадково йде за попереднім Арканом. Вона говорить про те, що Терезам потрібно мобілізувати всі сили для вирішального ривка. Впевненість у своїх силах, послідовність та увага до деталей не дадуть помилитися та зайти в глухий кут.

Скорпіони

Аркан «Верховна жриця» символізує інтуїцію, мудрість та приховані знання. Цей місяць буде часом для внутрішнього зростання, самопізнання та уваги до свого внутрішнього голосу. Важливо довіряти своїй інтуїції та бути відкритим для прихованих символів, які допоможуть пролити світло на сумнівні ситуації.

Карта «Ієрофант» говорить про духовну мудрість і дотримання правил. За цим Арканом Скорпіонам важливо дотримуватися чесності та непідкупності, щоб залучити позитивні зміни та не стати жертвами недоброзичливців.

Аркан «Вежа» символізує звільнення від ілюзій. По цій карті представникам сузір'я доведеться подивитися правді в очі і позбутися всього, що заважає подальшому розвитку.

Стрільці

Аркан «Сила» говорить про нові можливості у всіх сферах життя. Від Стрільців буде потрібна активність, цілеспрямованість та дисципліна. Рішуче подолання перешкод дозволить вийти на новий рівень успіху та залучити до життя потрібні зміни.

По карті «Смерть» настає час переосмислення. Аркан говорить про закінчення циклу та завершення, а значить, Стрільцям потрібно попрощатися зі застарілими ідеалами та впустити в життя нові події.

«Колісниця» в розкладі — карта дії. Аркан символізує довгоочікувані зміни, коли Стрільці завдяки завзятості та самоконтролю зможуть прийти до фінішу та отримати заслужену нагороду за докладені зусилля.

Козероги

На початку лютого на Козерогів чекають випробування. Аркан «Диявол» вказує на спокуси, яким необхідно протистояти для успішного подолання тимчасових труднощів. Будьте обережні та не дозволяйте обставинам чи оточенню втягнути вас у сумнівні авантюри.

Аркан «Мир» говорить про вдале подолання труднощів та набуття гармонії. Карта обіцяє спокій і безтурботність, які допоможуть Козерогам приймати правильні рішення і легко знаходити спільну мову з оточенням.

Карта «Сила» говорить не лише про витривалість, а й про можливість подолати перешкоди. Козероги мають бути послідовними у своїх діях і не звертати з обраного шляху. Порада карти — вірити у свої сили і з гідністю долати перешкоди.

Водолії

Аркан «Дурень» обіцяє нові можливості. У лютому Водолії будуть схильні приймати ризиковані рішення, йти на сміливі кроки та почати щось нове. Будьте відкриті до нових можливостей, не бійтеся виходити за межі зони комфорту, але не забувайте про відповідальність.

Карта «Сонце» говорить про те, що життя змінюватиметься на краще. Водолії зможуть розпочати шлях до нових вершин успіху та з легкістю подолати перешкоди на шляху до довгоочікуваної мети. Також по цій карті важливо насолоджуватись тим, що вже є в житті, щоб не гнівити долю.

Аркан «Помірність» говорить про необхідність знайти баланс та гармонію у всьому, що ви робите. Це час, щоб знайти золоту середину між амбіціями та реалізмом, прагненням до нового та збереженням стабільності. Будьте поміркованими у своїх рішеннях і діях, шукайте гармонію в собі та своїх відносинах.

Риби

Карта «Самітник» вказує на необхідність звернутися до свого внутрішнього світу, подумати про свої цілі і поглянути на світ з боку. Це час для медитації та внутрішнього самопізнання. Будьте уважні до своїх думок і почуттів, щоб прийняти вірні рішення і вберегтися від неприємностей.

Аркан «Вежа» попереджає про можливі зміни чи потрясіння. Будьте готові до несподіваних ситуацій, але пам'ятайте, що незважаючи на всі зміни, є можливість здобути уроки і позбавитися багатьох проблем.

Карта «Верховна жриця» закликає Риб довіряти своїй інтуїції та внутрішній мудрості. Це час, щоб звернути увагу на свої глибинні знання. Довіртеся своїй інтуїції у прийнятті рішень та діях.

Джерело