Сумісність у шлюбі за датою народження: розрахунок для чоловіків та жінок

Як розрахувати сумісність у парі.

Нумерологія сильно спростила життя людей. Провівши прості розрахунки, ви можете дізнатися про події майбутнього, схильність до багатства і успіху і визначити сумісність з іншими людьми. Найчастіше закохані пари лише спочатку задоволені сімейним життям, але з часом почуття згасають, і на зміну любові приходить лише роздратування і нетерпимість один до одного, інформує Ukr.Media.

Як розрахувати сумісність в шлюбі

Скористатися даним способом можуть як сімейні пари, так і закохані, які тільки збираються зв'язати один одного узами шлюбу. Щоб визначити сумісність, для початку запишіть дати народження закоханих на аркуші паперу, а потім проведіть прості розрахунки.

Наприклад, дата народження жінки — 14.03.1978. Складіть всі складові між собою: 1+4+0+3+1+9+7+8=33. Продовжуйте складати цифри до тих пір, поки не вийде однозначне число. У даному разі: 3 + 3=6.

Таким же чином необхідно розрахувати індивідуальне число чоловіка. Припустимо, його дата народження — 22.11.1976. Підсумуйте цифри: 2+2+1+1+1+9+7+6=29. Перетворюємо отримане число в однозначне: 2+9=11, 1+1=2.

В кінцевому підсумку вам необхідно скласти індивідуальні числа подружжя: 6+2=8. Не забувайте, що отримане число повинно знаходитися на відрізку від 1 до 9, тому якщо сума складається з двох чисел, повторно складіть її складові, щоб в результаті отримати однозначне число.

Таким чином ви отримали ваше число сумісності. Тепер настав час дізнатися його значення, завдяки якому ви визначите, чи зможете ви і ваша кохана людина зберегти шлюб на довгі роки.

Значення числа сумісності

1 — вдалі відносини. У парі обидва партнери — сильні особистості, які мають єдину мету і рухаються до неї, незважаючи на перешкоди. Однак у такого союзу є один значний мінус — іноді подружжя намагається придушити один одного, борючись за місце глави сім'ї, хоча жоден з подружжя не показує цього відкрито. Щоб зберегти відносини, одному з закоханих доведеться поступитися, щоб дозволити іншому лідирувати.

2 — у такій родині матеріальні цінності ставляться понад почуттів. Однак цей союз може проіснувати все життя, якщо обоє задоволені і мають однакові пріоритети. Можливо, шлюб був укладений з корисливих цілей: подружжя об'єднує спільну справу, або один бажає поліпшити своє фінансове становище за рахунок іншого.

3 – у цьому союзі зійшлися дві вітряних людини, яким ніколи не буває нудно один з одним. Існує ймовірність, що шлюб був укладений в юному віці, коли партнери ще не встигли насолодитися холостим життям, і зараз намагаються надолужити згаяне. У подружжя досить часто виникають конфлікти на ґрунті недовіри, але якщо обоє будуть зберігати вірність один одному, шлюб буде щасливим.

4 — четвірка обіцяє коханим спокійне сімейне життя, де не буде місця конфліктам і недовірі. Можливо, обидва партнери — однолюби, які навіть не представляють поруч з собою іншу людину. Протягом життя подружжя буде намагатися зберегти почуття і оточувати один одного турботою. Імовірність розлучення дуже мала.

5 — подружжя ідеально підходить один одному. П'ятірка віщує партнерам довге спільне життя і взаємні почуття, які не згаснуть навіть через багато років. У такій парі коханим не потрібні слова, щоб розповісти про свої почуття або поділитися переживаннями, бо вони здатні розуміти один одного без слів. Створити такий ідеальний любовний союз дуже складно, але у даному разі подружжю не потрібно прикладати для цього великих зусиль.

6 — в такій парі подружжя може стати швидше друзями, ніж коханими. Зазвичай цей союз тримається лише на спільних інтересах або спільній справі партнерів, але якщо у подружжя не буде нічого спільного, шлюб завершиться розлученням. Врятувати відносини можна лише в тому разі, якщо партнери вирішать зберегти сім'ю заради дітей або з поваги один до одного. Але в більшості випадків це не призводить до хорошого результату, бо один з них може завести роман «на стороні».

7 — у цієї пари є все, що необхідне для гармонійного союзу. Попри те, що партнери відчувають сильні почуття один до одного, вони не прагнуть кричати про це на весь світ. "Щастя любить тишу" — сімейне кредо подружжя. Не дозволяючи зробити свої відносини предметом заздрості, кохані можуть провести разом все життя і не боятися, що інші спробують зруйнувати їх любовне гніздечко.

8 — висока ймовірність кармічних відносин. У такій парі кохані відчувають сильний потяг, але при цьому часто сваряться і часом навіть ненавидять один одного. Однак жоден з них ніколи не допустить навіть думки про розставання, і швидше буде терпіти витівки партнера і наполягати на продовженні «хворих» відносин. У більшості випадків такий шлюб не завершується розлученням, попри те, що це було б найкращим результатом.

9 — класичний варіант сім'ї: чоловік — єдиний здобувач, жінка — берегиня домашнього вогнища. У цієї пари сімейні цінності найважливіше. Партнери добре знають свої обов'язки і не лінуються якісно виконувати їх, щоб не розчарувати кохану людину. Завдяки цьому між подружжям буде панувати любов і взаєморозуміння, тому такий шлюб може бути дуже міцним і щасливим.

Джерело