Сучасні відьми порадили, що робити, щоб чоловік не зраджував

Як зробити, щоб супутник не ходив на ліво.

Чоловічі зради — це найгірше, що може статися з будь-якою поважаючою себе жінкою. Щоб супутник не ходив наліво, рекомендуємо ознайомитися з реальними порадами сучасних відьом. Вони не дадуть вашому супутнику розбити вам серце, інформує Ukr.Media.

У любові вкрай важливою є енергетика оптимізму. Потрібно підходити до вирішення любовних проблем з позитивом. Не варто боятися зрад, тому що наші страхи часто збуваються. Боріться з поганими думками, щоб не накликати біду. Якщо підозри з'явилися не випадково, користуйтеся описаними нижче порадами.

Періодично потрібно міняти місцями його речі

Так він заплутається і не зможе «знайти дорогу» до іншої жінки, навіть якщо він вже почав вам зраджувати. Найкорисніше — ставити його взуття навпаки: правий черевик зліва, а лівий — справа. Так його дороги заплутаються, і він не захоче ходити наліво. Можна поміняти шнурки на лівому і правому черевику. Ще один спосіб — ставити взуття так, щоб воно дивилося в будинок, а не з дому. В цілому можна переставляти його речі, але так, щоб він не помітив.

Простий обряд з замком

Купіть маленький замочок, відкрийте його і дочекайтеся, коли улюблений прийде додому. Як тільки ви почуєте, що двері зачинилися, швидко закрийте замок, вимовивши при цьому: «як замок закрився, так і доступ до серця його існувати перестав для всіх суперниць і мисливиць за чужими чоловіками». Замочок потрібно буде втопити в будь-якій природній водоймі. Якщо на дворі зима, просто сховайте його. Ключик всюди носіть з собою в гаманці або в сумці, але так, щоб ніхто його не бачив.

Лавандовий відвар

Зробіть відвар з листя і квіток лаванди. Додавайте його по парі крапель в чай або інші напої коханому чоловікові кожен день. Примовляйте при цьому: "Лаванда ніжна, лаванда м'яка. Любов збережи, любов зміцни. Зберегти коханого допоможи".

Ваша річ у нього в сумці або в машині

Речі, як відомо, заряджаються нашою енергією. Ви можете заговорити якусь річ на те, щоб вона випромінювала вашу енергію, а потім покласти її непомітно до свого чоловіка в сумку, в машину або навіть в гаманець. Як тільки до нього буде наближатися інша жінка, вона тут же відчує, що їй не варто ступати на чужу територію. Її шосте почуття з високою ймовірністю почне бити тривогу, і вона відступить.

Обіймайте чоловіка перед виходом з дому

Перед тим, як відпустити чоловіка у справах або на роботу, завжди обіймайте його і вимовляєте про себе: «Частинка мене тепер твоя. Нехай всі знають, що є ти у мене». Навіть якщо ви просто будете обіймати чоловіка, без змови, уявляйте, що ви залишаєте на ньому свій слід. Потенційні мисливиці відчують, що на цього чоловіка заявляти свої права не варто.

Джерело