Своя правда: екс-коханка Девіда Бекхема розкриває нові деталі їх роману

Колишня коханка екс-футболіста збірної Англії Девіда Бекхема, Ребекка Лус, розкрила свою версію їхнього роману.

Про цей роман знову всі заговорили після виходу документального фільму Netflix під назвою «Бекхем», присвяченого життю та кар'єрі спортсмена, в якому торкнулася і тема його подружньої невірності, інформує Ukr.Media.

У фільмі Девід заявив, що йому було боляче бачити страждання своєї дружини Вікторії, а вона назвала цей час «найважчим у житті». Але Ребекка Лус, яка була частиною цієї історії, вирішила поділитись думками та прокоментувати цей роман. Вона вважає, що Девіду Бекхему варто взяти на себе відповідальність за свої вчинки, оскільки саме через нього Вікторія страждала. Вона зауважила, що Бекхем намагається зберегти свій імідж і виставляє себе жертвою, одночасно описуючи Ребекку як брехуху. Ребека також уточнила, що ці події відбувалися 20 років тому і про них уже всі забули. Проте документальний фільм Netflix знову привернув увагу до цієї історії та вплинув на репутацію Ребеки.

Викриваючи Бекхема, Ребека також розповіла, що вона не була єдиною жінкою, з ким Бекхем зраджував своїй дружині. Вона описала ситуацію, коли Вікторія попросила її знайти Девіда і не класти слухавку. Вона знайшла його у спальні в компанії іншої жінки, що принесло їй чимало болю.

Джерело