Стриж залетів у вікно: що означає дана прикмета?

Експерти пропонують ознайомитись зі значенням цієї прикмети, щоб встигнути запобігти неприємності або підготуватися до можливих подарунків долі.

Наші предки жили в гармонії з природою, тому навчилися розтлумачувати різні знаки, що посилаються птахами. Вважається, що стриж, що залетів у вікно, попереджає про події, які стануться в найближчому майбутньому, інформує Ukr.Media.

З птахами пов'язано безліч прикмет, серед яких є як попередження про неприємності, так і ознаки швидкого везіння. Приліт стрижів у вікно вказував не тільки на зміну погодних умов, але і на зміни в житті людини. Експерти пропонують ознайомитись зі значенням цієї прикмети, щоб встигнути запобігти неприємності або підготуватися до можливих подарунків долі.

Птах може раптово залетіти у відкрите вікно, лякаючи при цьому домочадців. Якщо стриж злякано метається по кімнаті, марно намагаючись знайти вихід з пастки, варто підготуватися до дрібних неприємностей в житті. Це може бути неприємна зустріч, посуд, який раптово розбився, протікання труби чи інші клопоти. Прикмета не збудеться, якщо допомогти непроханому гостю вибратися з пастки і побажати йому всього доброго.

Птах, який залетів у вікно, може обіцяти швидкі зміни на краще. У цьому випадку стриж неквапливо досліджує простір кімнати, абсолютно не побоюючись присутніх у ній людей. Прикмета про швидке везіння збудеться, якщо стрижа акуратно направити до виходу і простежити за тим, щоб він не вдарився об скло.

Стриж, що залетів у кімнату і миттєво залишив її, може залишити неприємний сюрприз на підвіконні або підлозі у вигляді відходів життєдіяльності. Згідно прикметі, така мітка обіцяє домочадцям швидке вирішення матеріальних проблем.

Стриж, вирішив влаштувати гніздо прямо на балконі, — хороша прикмета. Наші предки вірили, що якщо стрижі селяться поблизу людей і зовсім не бояться їх присутності, то в домі панує гармонія і взаєморозуміння. Пташки захистять від будь-якого негативу. Крім того, вважається, що гніздо цих птахів захищає будинок від пожежі та пограбування.

Стрижа, що залетів у вікно, варто нагодувати комахами. Якщо це вдасться зробити бездітній жінці, то незабаром у неї народиться довгоочікувана дитина. Для самотніх дівчат і хлопців таке годування обернеться зустріччю з другою половинкою. Чоловіка чекає удача в діловій сфері, а жінка незабаром отримає хороші новини про дітей.

Часті візити стрижів у відчинене вікно вказують на швидке отримання приємної новини, в тому числі про виграш в лотерею. Знак долі не варто ігнорувати, щоб не втратити шанс знайти спокій.

Стриж, що залетів у вікно і залишився сидіти на підвіконні, обіцяє неприємні новини. Щоб прикмета не збулася, птицю не варто турбувати деякий час, а потім потрібно дбайливо винести її на вулицю і відпустити руки, піднявши вище. Птах, спокійно полетить вгору і обіцяє успіх і процвітання.

Раптовий приліт стрижа і гучні тривожні крики птиці попереджають про те, щоб сім'я була напоготові. Хтось з оточення може затівати підступи або розпускати плітки.

Важливо дбайливо ставитися до природи і до усіх її мешканців. Навіть тим, хто не вірить у прикмети, варто подбати про птаха, випустити його на волю, намагаючись не травмувати крихке створіння. Добрі вчинки завжди повертаються сторицею, а удача незабаром приходить в будинок.

Джерело