Стало відомо, скільки людей оновили дані в Резерв+

Стало відомо, скільки людей оновили дані в Резерв+

Фото: Getty Images “Резерв+ “став першим місцем, куди українці звертаються з метою оновлення даних

Заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко зазначила, що кількість таких українців сягла двох мільйонів.

Дані через застосунок Резерв+ нині оновили відповідно до нового закону про мобілізацію два мільйони громадян. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко, повідомляє Міноборони у Facebook в середу, 3 липня.

“Вже 2 мільйони українців оновили свої дані у Резерв+. Без втрати часу й очікування. Кількість людей, що оновлює дані, продовжує зростати щодня. Ми порахували: якщо б 2 мільйони пішли одночасно оновлювати дані у всі ТЦК в Україні, то це б зайняло понад 235 днів”, – заявила чиновниця.

Оновлення даних через застосунок займає кілька хвилин, через що “Резерв+ “став першим місцем, куди українці звертаються з цією метою.

На другому місці – ЦНАПи, на третьому – ТЦК та СП.

Як відомо, 18 травня набув чинності новий закон про мобілізацію в Україні. Тепер громадяни мають 60 днів на оновлення даних в ТЦК, ЦНАПах і в додатку Резерв+. Також у Міноборони пояснили, що загрожує за відмову оновлювати дані в ТЦК.

Однак у перший день роботи додатку Резерв+ не обійшлося без технічних проблем. Через це мережу заповнили меми і фотожаби на цю тему.

Джерело