Стало відомо, як легко вирахувати щасливу дату весілля

За допомогою нумерології можна вплинути на долю сім'ї.

Вступ до шлюбу — дуже серйозний і відповідальний крок у житті людини. На щастя і мир у сім'ї можуть впливати найрізноманітніші чинники, зокрема й дата одруження, інформує Ukr.Media.

Існує система, що враховує вплив чисел на життя людини, вона називається нумерологія. Одним із методів цієї системи є поетапне додавання всіх цифр в одній даті до отримання одного числа.

Наприклад, ваша дата весілля 7 грудня 2018 року. Кожну цифру складають: 7+1+2+2+0+1+8 = 21. Дві цифри 2 і 1, що вийшли, складають, отримуючи в результаті 3. У кожної пари має вийти число від 1 до 9. А далі вже перевіряєте, що означає ваша цифра.

1 – шлюб, укладений під цим числом, здатний зіштовхнути подружжя в боротьбі за лідерство. Такій парі важливо навчитися знаходити компроміси для збереження гармонії та миру.

2 – цей шлюб можна вважати одним із найбільш гармонійних союзів, який може стати прикладом для багатьох. Для збереження миру в цій сім'ї, подружжю потрібно періодично не надовго розлучатися.

3 — це число здатне принести у стосунки дисгармонію і занепокоєння, оскільки в цій парі подружжя не бажає чути і поступатися одне одному. Щоб зберегти сім'ю, необхідно навчитися опановувати себе і приборкувати свій егоїзм, а також проявляти інтерес до життя партнера.

4 — цифра саморозвитку. Однак у шлюбі може статися так, що подружжя ставитиме на перше місце особисті інтереси, а не взаємну підтримку. У цьому разі партнерам необхідно шукати точки дотику і компроміси.

5 — гарантує парі свіжі емоції, враження та захоплення. Подружжю не потрібно докладати особливих зусиль для легкого контакту. Однак і в такому гармонійному союзі не варто забувати про власні справи та усамітнення.

6 – найщасливіше число для шлюбу. Завдяки підтримці в усьому, подружжя зможе прожити довгі та щасливі роки разом.

7 — ідеальна для людей, які бажають усамітнення і спокою. Шлюб буде щасливим і довгим, якщо обидва партнери чекають від стосунків саме цього.

8 — символ кар'єри та фінансового благополуччя. Ідеально підходить кар'єристам. У шлюбі ці люди будуть підтримувати один одного в робочих питаннях, через що зможуть багато чого досягти разом.

9 – означає завершення старого циклу і початок нового. Шлюб може бути важким, оскільки подружжю більше важлива особиста трансформація. При цьому, якщо обидва партнери працюватимуть над стосунками, то союз може бути цілком вдалим.

Джерело