Стало відомо, чому розпалася сім’я Меган Маркл та принца Гаррі

Пара показала себе, як одна з найміцніших у світі.

Принц Гаррі та його дружина, колишня американська акторка Меган Маркл певний час не житимуть разом. Син короля Карла III залишив сім'ю і поїхав у заокеанське відрядження. Однак дружина відмовилася його супроводжувати, інформує Ukr.Media.

Незважаючи на те, що герцог і герцогиня Сассекські вже давно наплювали на традиції і протоколи королівської сім'ї та відмовилися виконувати обов'язки, властиві монаршим особам, британські піддані все ж здивувалися поведінці Меган Маркл.

Про її рішення громадськість дізналася постфактум, коли принц Гаррі прилетів до Японії в гордій самоті. Як виявилося, дружина кинула його заради дітей.

Старший син іменитої сімейки готується до вступу до школи, а молодша донька цього року вирушить до дитячого садка. Діти залишаться з мамою в США, щоб вона вирішила всі необхідні питання перед початком навчального сезону.

До речі, консервативна частина британських підданих могла виявитися незадоволеною тим фактом, що принц Гаррі та Маган Маркл розлучилися лише тимчасово. Після гучного скандалу, коли парочка винесла брудну королівську білизну на загальний огляд, багато хто вирішив, що саме герцогиня погано впливає на свого чоловіка.

Такої ж думки дотримується король Британії Карл III, який свого часу навіть заборонив невістці з'являтися на церемонії прощання з покійною Єлизаветою II. Однак Меган Маркл не просто з'явилася на церемонію, а й вляпалася там у черговий скандал.

Джерело