Справжня господиня бліндажу: 128 окрема бригада тероборони показала Масяню, яка завжди на бойовому чергуванні – Суспільство

Справжня господиня бліндажу: 128 окрема бригада тероборони показала Масяню, яка завжди на бойовому чергуванні  - Суспільство

Фото: кадр з facebook.com/BrTODnipro/videos/7710668388945467/

Коти та кішки – часті гості в бліндажах ЗСУ. Вони не тільки рятують наших бійців від засилля мишей, яких завжди багато в окопах, але й дарують воїнам позитивні емоції. У 128 окремої бригади тероборони  також є свій «особливий боєць» – кішка Масяня.

– Масяня – справжня господиня бліндажу на позиціях. Бійці заїжджають в гості на виконання бойових завдань, а потім кудись їдуть, а замість них – інші, звісно, теж добрі знайомі. А Масяня – завжди на бойовому чергуванні, – зазначили в бригаді.

За даними бійців, без Масяні «миші прогризуть дроти і порох».

– Тому Масяня – загальна улюблениця. Наразі вона радіє і мурчить на руках Сергія, який повернувся з серйозних навчань, а значить у ворогів буде, як у бліндажних мишей, коли Масяня на бойовому чергуванні, – додали в бригаді, показавши відповідне відео.

Раніше в ЗСУ розказували, що тварини на фронті – не неабиякі помічники, які проходять з бійцями  крізь “бурі та вогонь” та завжди поруч із захисниками – незалежно від обставин. Крім бойових котів, які борються із навалою гризунів, допомагають також собачі “спецпризначенці”, які завчасно попереджають про небезпеку – можливі обстріли, підозрілі рухи ворога, відчувають потенційні загрози.  У листопада 2023 року українські військові врятували на одній із позицій унікальну ящірку – бородату агаму.  Вона прийшла на позицію військових вночі. Військові оглянули її, відмили від бруду та зігріли. В подальшому вони купили для неї тераріум та підшукали необхідне для неї харчування. 
Джерело